Innowacyjny projekt

Firma LECHAA CONSULTING Sp. z o.o. z Lublina realizuje innowacyjny projekt pt: “Kotwice kariery“ adresowany do uczniów szkół gimnazjalnych w całej Polsce.
W ramach tego projektu doradcy zawodowi będą  testować narzędzie diagnostyczne i materiały metodyczne wśród  zdolnych i oporujących uczniów gimnazjum  na terenie 10 województw także z terenów Województwa Lubelskiego.

Narzędzie diagnostyczne w sposób kompleksowy odnosi się do potencjału ucznia zdolnego mierząc zarówno sferę poznawczą, wartości i osobowość (predyspozycje, w tym autonomię i zainteresowania). Narzędzie jak i materiały metodyczne odnoszą się do koncepcji rozwoju zawodowego E. Scheina.
Narzędzie zostało stworzone przez doradców zawodowych i psychologów zdolności współpracujących z Katolickim Uniwersytetem Lubelskim i Wyższą Szkołą Ekonomii i Innowacji w Lublinie, spotkało się z pozytywnym odbiorem specjalistów z Ośrodka Rozwoju Edukacji i Krajowego Ośrodka Wspierania Edukacji Zawodowej i Ustawicznej.

Usługa realizowana będzie w ramach poddziałania 3.4.3 “Upowszechnienie uczenia się przez całe życie – projekty konkursowe“ POKL.

Termin realizacji: od listopada 2014 roku do kwietnia 2015 r.

2014-12-11 12:49:47        dodał(a): mariola