"Informatyczny Puchar" dla Michała

Dziś, uczeń naszej szkoły Michał Pędziwiatr z kl. IIIB gimnazjum wziął udział w Finale konkursu wiedzy z dziedziny informatyki „Informatyczny Puchar”, który odbył się w siedzibie ZSE-E. Polegał on na rozwiązaniu testu wiedzy z takich dziedzin jak: sieci komputerowe, budowa komputera, Internet, programowanie, bezpieczeństwo w sieci.

Konkurs podzielony był na dwa etapy - pierwszy 20 - 21 lutego, polegał na rozwiązaniu testu eliminacyjnego na platformie e-learnigowej. Suma zdobytych punktów z 2 dni zadecydowała o tym, że Michał przeszedł do finału (z najlepszym wynikiem).

Michał Pędziwiatr osiągnął najlepszy wynik i został zwycięzcą w kategorii „JUNIOR” (gimnazjaliści i uczniowie szkół podstawowych).

Jedną z nagród, jaką otrzymał Michał jest Voucher uprawniający do bezpłatnego zdania egzaminu ECDL - Podstawy programowania.
Brawo Michał!

Zwycięzcy w kategorii „JUNIOR”:
I miejsce – Michał Pędziwiatr
II miejsce – Jakub Kacperek