II Międzyszkolne Warsztaty Integracyjne

Już po raz drugi, odbyły się w naszej szkole w dniu 3 kwietnia  II Międzyszkolne Warsztaty Integracyjne „Kulinarna podróż zmysłów”. Uczniowie ze Specjalnymi Potrzebami Edukacyjnymi z Radomszczańskich szkół integrowali się wspólnie podczas zabaw ruchowych, warsztatów plastycznych i kulinarnych.

Podczas zajęć plastycznych poprowadzonych przez Panią Igę Borowiecką Grzywacz, uczniowie wykonali piękne, kolorowe motyle. Warsztaty kulinarne z kolei prowadziła Pani Jagoda Grzejszczak, uczestniczka programu "Bake Off, ale ciacho’’. „Jagodowa Babeczka”- jak mówi o sobie Pani Jagoda, opowiedziała krótką historię o kogucie Asperze. Przedstawiła ciekawą,  a zarazem poruszającą opowieść o indywidualiźmie i akceptacji samego siebie. To interesujące wprowadzenie, było preludium do zajęć kulinarnych, podczas których uczestnicy wykonali kolorowe koguciki z ciasta, piórek i cukierków.

Swoją obecnością podczas warsztatów zaszczycili nas uczniowie z PSP  nr 2, 3, 8, 9, podopieczni Środowiskowego Domu Samopomocy i Harcerska Drużyna Nieprzetartego Szlaku „Tacy Sami” ze SOSW w Radomsku.

Gratulujemy!

2019-05-07 22:22:55        dodał(a): mariola        Autor: p. K. Wolska