Igor Kęsy i Mateusz Patalan - kandydaci na młodzieżowych posłów

Drodzy Państwo,
przedstawiamy: Igor Kęsy i Mateusz Patalan
Młodzi, zdolni, kreatywni…

Właśnie rozpoczęli działania w ramach rekrutacji do XXV Sesji Sejm Dzieci i Młodzieży. W tym roku zadaniem uczestników jest zrealizowanie projektu w którym, w sposób trwały, upamiętnione zostaną losy i działalność posła, sprawującego mandat w latach 1918-1939, który podczas II wojny światowej działał dla dobra ojczyzny.

Wybór Igora i Mateusza padł na Kazimierza Pużaka. W najbliższych tygodniach o działaniach naszych reprezentantów na pewno usłyszycie nie raz. Plany są bardzo ambitne.

A tymczasem, prosimy wszystkich o wypełnienie ankiety na temat bohatera działań Igora i Mateusza. Bardzo nam pomożecie, już na wstępie!

Wypełnijcie ankietę na temat Kazimierza Pużaka.

Z góry, serdecznie dziękujemy!

Organizatorem XXV Sesji Sejmu Dzieci i Młodzieży jest Kancelaria Sejmu, a współorganizatorami podobnie jak w ubiegłym roku są Ministerstwo Edukacji Narodowej, Instytut Pamięci Narodowej oraz Ośrodek Rozwoju Edukacji.

Trzymajcie kciuki za chłopaków i wspierajcie w podejmowanych działaniach.

2019-03-18 16:10:25        dodał(a): mariola