Halloweanowe kino

Wiadomo, że o tej porze roku mgła ogranicza widoczność, ale nie dla uczniów  z 7. W czwartek 30 października, mimo mglistej pogody młodzież z  klas  IV, V, VI  PSP spotkała się w szkole, aby wspólnie oglądać filmy. Inicjatorami przedsięwzięcia byli wychowankowie  z klasy Va i Vb. Wspólnie z p. Agnieszką  Prudło zadbali o wystrój sali na Hallowean  a także o odpowiedni repertuar filmowy.

Inicjatorami przedsięwzięcia byli wychowankowie  z klasy Va i Vb.  Wspólnie z p. Agnieszką  Prudło zadbali o wystrój sali na Hallowean  a także o odpowiedni repertuar filmowy. Zgromadzeni przez 3 godziny oglądali ,,Czerwonego Kapturka, historię prawdziwą’’ oraz ,,Nieustraszonych’’.
To spotkanie było wspaniałą okazją do spędzania aktywnego czasu poza domem. Pozwoliło również na jeszcze większą integrację zespołów klasowych. Ten wieczór filmowy pokazał, że kiedy za oknem smutno i ponuro, to nasza młodzież nie musi się nudzić.

2014-11-03 09:20:15        dodał(a): mariola