Gra Królów

Zakończyły się szkolne rozgrywki w "Grze Królów". Rozgrywki cieszyły się dużym powodzeniem, do rywalizacji stanęło prawie trzydziestu uczniów, którzy rywalizowali ze sobą do dwóch zwycięstw. Poziom gier był bardzo wyrównany,w większości pojedynków o zwycięstwie decydowała trzecia partia.  Szachowym mistrzem szkoły podstawowej został Igor Olejarczyk, II miejsce zajął Bartosz Chudek, III miejsce Hubert Jędrzejczyk- wszyscy są uczniami klasy Vc. Mistrzem gimnazjum został uczeń klasy Ib Mateusz Chudek, II miejsce zajął Adam Klekowski (kl. IIIc), III miejsce Michał Witczak również uczeń kl. Ib. Wszyscy wymienieni uczniowie będą reprezentowali naszą szkołę w Mistrzostwach Radomska, już w styczniu 2015 roku.

2014-12-19 08:18:10        dodał(a): mariola