Elektroodpady

6 kwietnia 2016 r. uczniowie klas V – tych PSP spotkali się z pracownicami PGK w Radomsku: p. Magdaleną Jurek i p. Agnieszką Orzińską. Panie przeprowadziły prelekcję na temat elektroodpadów. Wyjaśniły, czym są elektroodpady,na czym polega szkodliwość ich niewłaściwego przechowywania, jak można się ich pozbyć, jakie cenne substancje pozyskujemy z ich recyklingu.

Wszyscy uczniowie otrzymali tematyczne ulotki pozwalające utrwalić zdobyte wiadomości.
Tym spotkaniem rozpoczęliśmy cykl prelekcji jakie towarzyszyć będą szkolnym obchodom Światowego Dnia Ziemi.

2016-04-07 23:18:17        dodał(a): mariola