Ekologiczny wieczorek filmowy

17 grudnia o godz.18.00 w środowy wieczór, odbył się w naszej szkole ekologiczny wieczorek kinowy. Zorganizowany przez p. A.Prudło i  A.Chowaniec. Tematem przewodnim spotkania były pszczoły. Uczniowie obejrzeli prezentację na, hierarchii pszczelej rodziny, budowy plastra miodu oraz zwyczajów panujących w ulu. Po prezentacji odbyła się projekcja ,,Filmu o pszczołach’’. Na koniec uczniowie rozwiązali krótki test i otrzymali nagrody. Atmosfera wieczoru nie była zobowiązująca, można było zatem usiąść wygodnie, zjeść sandwicza i odprężyć się po całym dniu nauki.

2014-12-19 23:45:36        dodał(a): mariola