Edukacja matematyczna mPotęga

W związku z realizacją w naszej szkole projektu  z zakresu edukacji matematycznej „mPotęga”, we współpracy z Poradnią Psychologiczno-Pedagogiczną w Radomsku,  uczniowie klas gimnazjalnych już po raz drugi uczestniczyli w warsztatach mających na celu zmotywowanie ich do nauki. Tym razem tematem spotkania była: „Dorosłość kontra dojrzałość, czyli: Po co mi szkoła?” Zajęcia przeprowadziła pani Michalina Gabryś, psycholog tutejszej poradni. Ćwiczenia miały zachęcić  i zmotywować uczniów do systematycznej nauki oraz uświadomić młodzieży  jej sens, skłonić do refleksji nad problemem własnego rozwoju i brania odpowiedzialności za swoją edukację.

Po zajęciach uczniowie wyrażali pozytywne opinie  i twierdzili, że omawiane zagadnienie jest dla nich istotne, ponieważ w czasie warsztatów dostali receptę na to, jak odnieść w życiu sukces. Organizatorzy przedsięwzięcia życzą uczniom wytrwałości w dążeniu do celu.

2015-10-08 13:07:24        dodał(a): mariola