Dzień Pluszowego Misia

Pluszowe misie, miłe w dotyku są ulubieńcami wszystkich dzieci. Ta, jedna z najpopularniejszych zabawek obchodzi swoje święto  25 Listopada. W 2002r. dokładnie w setną rocznicę powstania maskotki, ustanowiono ŚWIATOWY DZIEŃ PLUSZOWEGO MISIA. Tego dnia w naszej szkole misie też miały swoje święto, a stało się to za sprawą Samorządu Uczniowskiego IV-VI, który po raz drugi zorganizował to święto.

Pluszowe misie, miłe w dotyku są ulubieńcami wszystkich dzieci. Ta, jedna z najpopularniejszych zabawek obchodzi swoje święto 25 Listopada. W 2002r. dokładnie w setną rocznicę powstania maskotki, ustanowiono ŚWIATOWY DZIEŃ PLUSZOWEGO MISIATego dnia w naszej szkole misie też miały swoje święto, a stało się to za sprawą Samorządu Uczniowskiego IV-VI, który po raz drugi zorganizował to święto. Wszyscy uczniowie mile nas zaskoczyli. Nie było chyba w szkole tego dnia osoby, która przyszłaby bez swojego przyjaciela Misia.

2015-12-07 00:17:58        dodał(a): mariola