Dzień Otwarty w Siódemce!

W sobotę - 22 lutego 2020 roku, w Publicznej Szkole Podstawowej nr 7 w Radomsku, wraz z Balem Karnawałowym, odbył się Dzień Otwarty. Wydarzenie to cieszyło się dużym zainteresowaniem. Liczna grupa naszych przyszłych uczniów poznała nauczycieli edukacji wczesnoszkolnej, zwiedzała również budynek szkoły oraz uczestniczyła w bardzo ciekawych zajęciach:

„Czary - mary” - doświadczenia chemiczne

„Kodowanie na dywanie”

„One, two, three....”  - zabawy z językiem angielskim

„Kolorowa gimnastyka” - zajęcia sportowe

W czasie, gdy dzieci brały udział w warsztatach, rodzice mieli możliwość uzyskania wszelkich interesujących ich informacji dotyczących działalnosci szkoły od Pana Dyrektora Radosława Bartnika i przyszłych wychowawców pierwszych klas.

Wszystkim Rodzicom i Dzieciom bardzo dziękujemy za wizytę i mamy nadzieję, że zobaczymy się we wrześniu.

Zdjęcia źródło: https://radomsko.naszemiasto.pl/dzien-otwarty-2020-w-psp-7-w-radomsku-zdjecia/ar/c1-7564717

2020-02-25 21:28:27        dodał(a): mariola        Autor: p. D. Kondzielewska