Dzień Edukacji Narodowej

Dnia 13 października 2014r. odbyły się w naszej szkole miejskie obchody Święta Edukacji Narodowej. Uroczystość uświetnili swoją obecnością najwyżsi przedstawiciele radomszczańskich władz oświatowych oraz pani prezydent Radomska Anna Milczanowska. Lecz najważniejszymi gośćmi byli wyróżnieni pedagodzy radomszczańskich szkół oraz uczniowie, którzy z rąk pani Prezydent odebrali stypendia za wybitne osiągnięcia w nauce.

Młodzież z naszej szkoły przygotowała dla specjalnych gości przedstawienie pod znamiennym tytułem "Nieznośna lekkość bytu polskiego nauczyciela".
W tym dniu uroczyście otwarto kompleks boisk sportowych, na których uczniowie zaprezentowali, przygotowany specjalnie na tę okazję, program ćwiczeń sportowo – akrobatycznych.
Tegoroczne święto było w naszej szkole dużym wydarzeniem, ponieważ wiązało się także z zakończeniem prac modernizacyjnych, dzięki którym cały budynek zespołu zyskał nowe i nowoczesne lico.
Jako gospodarzom jest nam niezmiernie miło, że mogliśmy przyjąć w swoich murach tak szacownych gości i umilić ten dzień świąteczną, radosną i przyjazną atmosferą.

2014-10-20 21:33:12        dodał(a): mariola