Dyktando

11 kwietnia 2016 roku odbyły się szkolne eliminacje do IV edycji powiatowego konkursu ortograficznego z języka angielskiego „Dictation Champion”, organizowanego przez ZSE w Radomsku. Do zmagań zgłosiło się 30 osób, z czego tylko 5 przechodzi do kolejnego etapu, który odbędzie się 26 kwietnia w siedzibie organizatora. Uczniowie, którzy najlepiej poradzili sobie z pisownią angielskiego tekstu to: Michał Droś, Jakub Szymczak, Daria Borowik, Szymon Moliński i Wiktoria Braszczyńska.

Serdecznie gratulujemy i życzymy powodzenia w kolejnym etapie!!!

Trzymamy kciuki :-)

2016-04-17 22:55:37        dodał(a): mariola