Dni Patrona w PSP 7

W dn. 22.01.2015 r. w ramach Dni Patrona w PSP 7 odbyła się akademia poświęcona patronowi szkoły Romualdowi Trauguttowi. Inscenizację, w której występowali uczniowie kl. VI b PSP 7, kl. III c i II c PG 3 przygotowała p. Małgorzata Fimowicz- Bednarska, zaś oprawą muzyczną zajęła się p. Agnieszka Grzywna.

W dn. 22.01.2015 r. w ramach Dni Patrona w PSP 7 odbyła się akademia poświęcona patronowi szkoły Romualdowi Trauguttowi. Inscenizację, w której występowali uczniowie kl. VI b PSP 7, kl. III c i II c PG 3 przygotowała p. Małgorzata Fimowicz- Bednarska, zaś oprawą muzyczną zajęła się p. Agnieszka Grzywna.
Oprócz występów na scenie widzowie z kl. „0”- VI PSP 7 mogli zobaczyć dwie prezentacje multimedialne poświęcone Romualdowi Trauguttowi i animowaną historię Polski. Uczniowie z dużym zainteresowaniem obejrzeli przedstawienie.

Akademia zrealizowana była w ramach programu wychowawczego „Romuald Traugutt- patronem naszej szkoły”.

2015-01-30 06:51:47        dodał(a): mariola