Chłopcy z PSP nr 7 jadą na mistrzostwa województwa w koszykówce

Radomszczańska hala sportowa była miejscem rozgrywania zawodów rejonowych w piłce koszykowej dziewcząt i chłopców szkół podstawowych. Zawody odbyły się 18 i 19 marca. Barw szkoły, miasta i powiatu bronili: C. Sapota, J. Sukiennik, R. Garbarz, M. Chudek, K. Irzyk, K. Dąbrowski, M. Depta, D. Pawelec, M. Sztompka i K. Balcer. Ich opiekunami są: Łukasz Cichuta i Arkadiusz Grzesiczak.

Zacięte boje stoczyli chłopcy. Grały 4 zespoły systemem "każdy z każdym". Wszystkie swoje mecze wygrali uczniowie PSP nr 7 w Radomsku: z SP 1 Pajęczno 28 : 15, z SP 4 Zelów 20 : 16, z SP 12 Piotrków Tryb. 27 : 23 i oni zagrają w mistrzostwach województwa, które odbędą się 28 marca w Sieradzu.
Drugie miejsce w zawodach rejonowych zajęły reprezentantki PSP nr 7 w Radomsku.

2014-03-23 19:47:57        dodał(a): mariola