Brązowy medal

Kolejny dobry występ zanotowali koszykarze ze Szkoły Podstawowej nr 7, tym razem w Sieradzu. Po ciężkich bojach stoczonych z gospodarzami z  Sieradza , z Aleksandrowem Łódzkim i Tomaszowem Mazowieckim  chłopcy sięgnęli po brązowy medal Mistrzostw Województwa Łódzkiego w koszykówce. Jest to jeden z największych sukcesów chłopców w ostatnich latach zaraz po zeszłorocznym piątym miejscu wywalczonym również w Sieradzu.

Szkołę reprezentowali: Mateusz Depta, Bartłomiej Młynarczyk, Piotr Młynarczyk, Kacper Załęski, Łukasz Ślęzak, Patryk Przytuła, Jakub Kowalski, Bartłomiej Piotrowski, Mikołaj Trzeciak, Bartłomiej Kluczny, Hubert Jędrzejczyk , Bartłomiej Chudek, Olaf Staszewski.
Opiekunem chłopców był Łukasz Cichuta.

2015-04-17 00:31:20        dodał(a): mariola