Automotywacja i samoocena

Co jest dla nas najlepszym motywatorem do działania, co powoduje, że “chce nam się chcieć”, co przynosi pożądane efekty i kończy się dla nas sukcesem? Jak prezentuje się nasz wizerunek (czyli m.in. ogólna prezencja, barwa głosu, dobre maniery, kontakt wzrokowy, ubiór…) - czyli w skrócie nasza samoocena? Jakimi cechami odznacza się prawdziwy l i d e r

Jak wykreować lidera? To tylko niektóre z pytań, na które dziś uczestnicy warsztatów z zakresu “samooceny i automotywacji” mogli znaleźć odpowiedź.

Nie zabrakło zatem ćwiczeń przed kamerą, lustrem, a także…prawdziwej licytacji:)

Dzisiejsze warsztaty, prowadzone przez pedagoga szkolnego, to kolejny etap realizacji działań w ramach projektu “Radomszczańska Szkoła Liderów - Po drabinie”

Projekt realizowany jest w ramach konkursu grantowego “Bank Ambitnej Młodzieży”. Organizatorem konkursu grantowego “Bank Ambitnej Młodzieży” (BAM) jest Fundacja Banku Zachodniego WBK S.A. im. Stefana Bryły.

2017-02-14 07:35:07        dodał(a): mariola