Andrzejkowe wróżby w naszej szkole

Wprawdzie nie wieczorem, ale podczas przerw uczniowie naszej szkoły (29 listopada) spotykali się, by zgodnie z tradycją powróżyć. Przygotowane na tę okoliczność stanowisko pozwoliło odczytać przyszłość z kart, poznać imię przyszłego ukochanego i ukochanej. Mogliśmy też sprawdzić, czy spełnią się nasze marzenia, bo rzut kostkami, zapowiadał same radosne doświadczenia.

Po odczytaniu przyszłości i upewnieniu się, że czeka nas wszystko, co najlepsze, uczniowie i nauczyciele mogli odczytać jeszcze jedną formę wróżenia – pyszne muffinki z ukrytą w nich wróżbą.
Impreza Andrzejkowa dostarczyła nie tylko niezapomnianych wrażeń, ale pozwoliła nam spojrzeć w przyszłość z przymrużeniem oka. Czekamy jednak na spełnienie wróżb o dalekich podróżach, wielkim bogactwie i miłości, która czeka na nas tuż za rogiem. Wszystkim, którzy towarzyszyli nam w tym wyjątkowym dniu, życzymy, by dobre zapowiedzi miały możliwość realizacji. Pomagajcie szczęściu!!! :)

2017-11-29 22:52:54        dodał(a): mariola        Autor: p. A. Prudło