Andrzejkowe wróżby

Dziś  Samorząd Uczniowski zorganizował dla całej społeczności uczniowskiej klas IV-VI Andrzejki. Korytarz został zamieniony w "salę wróżb", a dziewczęta z klas szóstych zadbały o magiczny nastrój.

Te niezwykłe damy przepowiadały wszystkim chętnym przyszłość z kart, wróżyły z magicznych serc. Każdy uczestnik andrzejkowych szaleństw z niecierpliwością przekłuwał papierowe serce, aby odczytać imię swojej sympatii, losował magiczne bileciki, bądź szukał swojego szczęśliwego koloru. Każdy chciał wywróżyć sobie coś wyjątkowego. Te przepowiednie dostarczały wiele śmiechu i radości.

2015-11-26 21:55:18        dodał(a): mariola