Ach, co to był za bal!

W sobotę – 22 lutego 2020 roku,  w Publicznej Szkole Podstawowej nr 7 w Radomsku odbył się Dzień Otwarty połączony z Balem  Karnawałowym dla najmłodszych, nie tylko z naszej Szkoły, ale i z terenu  miasta.  Wspaniałą zabawę z tańcami prowadziły panie - Kamila i Ola . Dzieci wraz z rodzicami bawiły się do samego końca.  Jak co roku oblegany przez dzieci był zamek dmuchany. Nie mniejszym powodzeniem cieszyły się stoiska z ciastami, napojami, pysznymi daniami regionalnymi, a także malowaniem twarzy oraz trampolina.

Dziękujemy bardzo Radzie Rodziców, pod przewodnictwem p. Kamila Bugdala, która  aktywnie wspierała nauczycieli w organizacji i przebiegu balu.

Dziękujemy Rodzicom i Dzieciom za wspaniałą zabawę i atmosferę i już teraz serdecznie  zapraszamy na następny bal karnawałowy dla dzieci, który odbędzie się w przyszłym roku – 2021!

2020-02-24 19:40:03        dodał(a): mariola        Autor: p. D. Kondzielewska