80 rocznica śmierci Marszałka Józefa Piłsudskiego

12 maja uczniowie naszej szkoły uczestniczyli w Warszawie w centralnych uroczystościach 80 rocznicy śmierci Marszałka Józefa Piłsudskiego. Wzięli udział w uroczystej odprawie warty honorowej przy Grobie Nieznanego Żołnierza oraz apelu pamięci "w hołdzie Marszałkowi" i złożeniu kwiatów pod pomnikiem Marszałka. Następnie jako laureaci odebrali  nagrody w XVI Ogólnopolskim Konkursie Plastyczno-Literackim poświęconym Marszałkowi Józefowi Piłsudskiemu.

2015-05-12 21:47:16        dodał(a): mariola