8 marca w naszej szkole

Z okazji Międzynarodowego Dnia Kobiet, obchodzonego dn. 8 marca w naszej szkole odbyła się uroczysta akademia dedykowana wszystkim Paniom i dziewczynom.
Część artystyczną była pełna humoru, groteski i zabawnych skeczy. Montaż słowno-muzyczny wywołał wiele uśmiechu i radości na twarzach całej naszej społeczności szkolnej.

Uczniowie odrzucili dostojne miny i zaprezentowali taniec zespołu Weekend "Ona tańczy dla mnie", oraz "Rockabye" i "Shape of you". Płeć piękna wykonała piosenki: "Babę zesłał Bóg", "Miasteczko cud", "Najwięcej witaminy". Relaksowaliśmy się też podczas rytmów Jiva i Walca angielskiego w wykonaniu Hani i Kacpra. Na koniec Pan Dyrektor podziękował "młodym aktorom" za piękny występ.

2018-03-09 21:03:59        dodał(a): mariola        Autor: p. A. Prudło