“Hasło profrekwencyjne”

Po długich rozważaniach, już są wyniki szkolnego konkursu na najlepsze ‘hasło profrekwencyjne’.. Co należało zrobić?
“Wymyśl hasło profrekwencyjne (zachęcające do wzięcia udziału w wyborach parlamentarnych 25.10.2015 r.) Hasło powinno składać się maksymalnie z dwóch, krótkich zdań. Nie może nawoływać do głosowania na żadną z partii politycznych. Powinno być innowacyjne, twórcze, przemawiające do odbiorcy…”

Do konkursu zgłoszonych zostało 14 haseł. Komisja konkursowa zdecydowała się przyznać następujące wyróżnienia:
I miejsce: Klaudia Krawczyk za hasło: “Nie bądź taki, idź do urny, wybierz mądrze i bądź dumny”
II miejsce: Anna Stefaniak: “Nie głosujesz? Później sobie w brodę plujesz”
III miejsce: Weronika Wolska: “Lepsza przyszłość w twoich rękach - Idź zagłosuj i po jękach!”

Wyróżnione osoby otrzymają nagrody niespodzianki oraz oceny z przedmiotów: geografia lub wiedza o społeczeństwie :)

GRATULACJE!
Konkurs jest pierwszym działaniem w ramach ogólnopolskiej akcji “Młodzi głosują 2015 - wybory parlamentarne” organizowanej przez Centrum Edukacji Obywatelskiej.

2015-09-27 21:27:58        dodał(a): mariola