Ukraina
Rekrutacja #2
Otwieramy świat wiedzy dla Ciebie! Więcej informacji

Bijemy rekord w czytaniu

Uczniowie PSP 7 w Radomsku wzięli udział w biciu rekordu w czytaniu na przerwie. Zobacz zdjęcia na>>> https://tiny.pl/w94vg ????????

2022-10-27 15:52:02        dodał(a): mariola

I MIEJSCE w mieście !!!

Śpieszymy poinformować, że w dniu dzisiejszym odbyły się Międzyszkolne Zawody w Tenisa Stołowego. Nasi chłopcy, -Valentyn Aleksieiev -Antek Koziński -Brunon Rotkiewicz zdobyli I miejsce w mieście. Tym samym uzyskaliśmy awans do zawodów powiatowych, które odbędą się 8 listopada w Dobryszycach. Brawo chłopaki! Brawo Łukasz Cichuta!

2022-10-27 15:52:02        dodał(a): mariola        Autor: p. K. Cichuta

#Bezpieczna Szkoła - Bezpieczny Uczeń

Dnia 25 października br., uczniowie klasy 5a i 7a PSP7, uczestniczyli w działaniach na rzecz projektu #Bezpieczna Szkoła - Bezpieczny Uczeń - XXIII edycja ????. Postanowiliśmy zadbać o swoje lokalne otoczenie i uporządkowaliśmy Park Świętojański ????????????️????. W ten sposób uczniowie zachęcali swoich kolegów i koleżanki do brania odpowiedzialności za własne otoczenie. Poniżej można zobaczyć Nasze efekty ????️????????????️☘️.

2022-10-27 15:47:05        dodał(a): mariola        Autor: p. K. Wolska

Projekt Bezpieczna szkoła

W ramach 23. Międzynarodowego Projektu Bezpieczna Szkoła - Bezpieczny Uczeń - XXIII edycja w naszej szkole gościliśmy dziś strażaków z Komendy Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej. Przeprowadzili oni prelekcje na temat udzielania pierwszej pomocy przedmedycznej, a także zaprezentowali wóz strażacki i jego wyposażenie.
W ramach projektu 25 października, uczniowie naszej szkoły odwiedzili także Komendę Powiatową Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Radomsku. ⛑️????‍???????? Podczas wycieczki poznali pracę strażaków, zapoznali się z wyposażeniem wozów strażackich oraz zasadami zachowania w sytuacjach zagrożenia. Mieli także okazję przymierzyć strój strażacki i poznać zasady obsługiwania węża strażackiego. Uczniowie byli niezwykle zaangażowani w to spotkanie. Może kiedyś zostaną strażakami i będą gościć uczniów naszej szkoły w swoim miejscu pracy.
????☺️???????? Serdecznie dziękujemy za te praktyczne lekcje KP PSP Radomsko ☺️

2022-10-26 18:59:20        dodał(a): mariola        Autor: p. A. Groszek - Solecka

Uśmiechnij się...

... "Potrzebny jest czyjś uśmiech, aby samemu też się uśmiechnąć"... ????????????

W październiku obchodzono Światowy Dzień Uśmiechu ????. Uśmiech jest Naszym przyjacielem dnia, dlatego mały i duży niech pamięta, aby jego buzia była zawsze uśmiechnięta ????????????.
Uczniowie PSP7, również zaczęli ten tydzień z uśmiechem ????????????????.

2022-10-25 14:50:48        dodał(a): mariola        Autor: p. K. Wolska

Konkurs "Przetwory literackie"

2022-10-24 22:26:27        dodał(a): mariola

Gorączka złota PCK

Nasza szkoła w akcji charytatywnej "Największego zbieracza złota" w ramach Ogólnopolskiej Akcji PCK "Gorączka złota PCK" uzyskała III miejsce w kategorii szkół podstawowych powiatu radomszczańskiego.
Jeszcze raz serdecznie dziękujemy darczyńcą.

Opiekunki szkolnego PCK
Elżbieta Stępnicka
Renata Koch

2022-10-24 22:26:27        dodał(a): mariola        Autor: p. E. Stępnicka

Żyj Zdrowo! Bez Używek!

Dziś, mimo niepewnej pogody, wielu mieszkańców Radomska wzięło udział w pikniku organizowanym przez Stowarzyszenie „Kuźnia Kowalowiec” w projekcie profilaktycznym „Żyj Zdrowo! Bez Używek!”. Nasza Szkoła w ramach współpracy ze Stowarzyszeniem mogła uczestniczyć w tym wspaniałym wydarzeniu. Zobaczcie sami jak miło spędziliśmy razem czas.

2022-10-22 18:38:46        dodał(a): mariola        Autor: p. K. Cichuta

Bierzemy udział w akcji - Tusz do paki

Wolontariat szkolny przystąpił do ogólnopolskiej akcji ekologiczno-edukacyjnej „Tusz do paki”, której celem jest edukacja ekologiczna dzieci, a dzięki nim również dorosłych, w zakresie segregacji tuszów do drukarek – tzw. kartridży.Zachęcamy uczniów do przyniesienia z domu zużytych tuszów z drukarek atramentowych i wrzucenia ich do przygotowanych kartonów. Zebrane w ten sposób odpady przekażemy do recyklingu i zakupimy karmę dla zwierzaków ze schronisk. Pojemnik znajduje się w szatni szkolnej. Za każdorazowe przyniesienie i wrzucenie dzieci dostaną zakładki, kolorowanki lub plany lekcji. Mamy nadzieję, że włączycie się do akcji „Tusz do paki” www.tuszdopaki.pl. Zachęcamy do zbierania kartridży w zakładach pracy, wśród rodziny i znajomych. WAŻNE: Zbieramy wyłącznie tusze od drukarek atramentowych nie laserowych ! Tusze muszą być oryginalne, czyli nigdy wcześniej nienapełniane!

2022-10-22 14:03:45        dodał(a): mariola        Autor: p. M. Wiśniewska

Samorząd Uczniowski 2022/2023

???????????? Miło Nam poinformować, że Społeczność Szkolna PSP7 wybrała na Rok Szkolny 2022/2023 Samorząd Uczniowski ????????????. Oto Oni ????
????Przewodniczący: ???? Amelia Małek i Jakub Wiatrak
????Wiceprzewodniczący : ???? Amelia Cieplak i Natalia Łągiewka
???? Sekcja porządkowo- dekoracyjna: ???? Julia Depta i Julia Kaźmierska; ???? Karolina Bareła i Natalia Ciemniewska.
Gratulujemy ???????????? i życzymy owocnej pracy i samych sukcesów.

2022-10-21 11:26:52        dodał(a): mariola        Autor: p. K. Wolska