"Zdrowe Nietrudne"

"Zdrowe Nietrudne"  to III edycja ogólnopolskiego programu, do którego przystąpili uczniowie klasy III b wraz z rodzicami.
Zdrowe odżywianie jest łatwe jak dodawanie – wystarczy zsumować dobre chęci i odrobinę wiedzy.

Celinka i Stefcio to przyjaciele oraz kompani tej niezwykłej przygody. Obserwują, jak dzielnie uczniowie będą realizowali zadania.
Zdrowy styl życia to główny cel naszych bohaterów. Są oni po to, by wspólnie z nami uczyć się  i bawić.

Pokaż galerię zdjęć

2018-03-11 17:47:05        dodał(a): mariola        Autor: p. M. Wiśniewska