Wyjście do świetlicy środowiskowej

Tuż przed Bożym Narodzeniem uczniowie kl. 7b oraz uczennica kl. 2c Klaudia Andrzejczyk udali się do świetlicy środowiskowej przy ul. Kościuszki w Radomsku, aby wręczyć prezenty świąteczne. W paczkach znalazły się różnorodne gry planszowe warte łącznie 150zł. Kwotę100zł przekazała kl. 7b, a 50 zł koło dziennikarskie. Wszystko po to, by młodzież korzystająca ze świetlicy mogła mile spędzać czas po szkole i uczyć się gry zespołowej. Uczniowie życzyli sobie Wesołych Świąt Bożego Narodzenia.

2018-01-04 22:11:55        dodał(a): mariola        Autor: p. K. Madalińska-Serwa