Warsztaty świąteczne

W dniu 7 grudnia grupa dzieci z klasy 1 a wraz z rodzicami zorganizowała rodzinne warsztaty świąteczne. Podczas sympatycznego spotkania powstawały piękne ozdoby - choinki, stroiki, wieńce, anioły krasnale. Pracy towarzyszyła miła atmosfera. Zarówno dzieci i mamy czerpały mnóstwo radości z wspólnie spędzonego czasu.

Wszystkie dzieła zostały zaprezentowane na wystawie Szkolnego Konkursu Ozdób Świątecznych, a następnie zasiliły eksponaty na kiermaszu świątecznym w ramach imprezy miejskiej „Wigilia radomszczan”.

Pokaż galerię zdjęć

2017-12-19 19:06:54        dodał(a): mariola        Autor: p. J. Muszyńska