Pasowanie na czytelników

Książka jest naszym przyjacielem. Tą prawdę poznali uczniowie 19 grudnia w szkolnej bibliotece, gdzie odbyła się ważna uroczystość. W ramach Ogólnopolskiego Programu Rozwoju Czytelnictwa pierwszaki zostały pasowane na czytelników. To święto dla uczniów klas pierwszych przygotowali ich starsi koledzy i koleżanki z klasy IVa.

Przekazali im ważne zasady korzystania ze zbiorów bibliotecznych i przedstawili zalety czytania książek. Pierwszaki musiały wykazać się znajomością bajek. Złożyły uroczyście ślubowanie, że będą chętnie czytać książki i dbać o nie.

Pokaż galerię zdjęć

2017-12-19 19:11:17        dodał(a): mariola        Autor: p. J. Muszyńska