PSP 7 Radomsko im. Romualda Traugutta Więcej informacji
Dobra edukacja to bilet do jakości życia! Więcej informacji
Rekrutacja #2
Otwieramy świat wiedzy dla Ciebie! Więcej informacji
Rekrutacja #3
Znamy potrzeby społeczne w edukacji! Więcej informacji

Świat bez dopalaczy i narkotyków jest lepszy

Świat bez dopalaczy, narkotyków i substancji psychoaktywnych - tak brzmiało hasło konkursu, którego organizatorem był ZSG nr 2 w Radomsku. Konkurs został zorganizowany w ramach Wojewódzkiej Kampanii pt. „Dopalaczom mówimy STOP – wybieramy zdrowie”, koordynowanej przez Powiatowego Inspektora Sanitarnego w Radomsku. Honorowy patronat nad konkursem objął prezydent Radomska.

2017-06-18 22:23:41        dodał(a): mariola

Międzyszkolny konkurs SU

W dniu 7 czerwca 2017 nastąpiło rozstrzygnięcie Międzyszkolnego Konkursu ogłoszonego przez Samorząd Uczniowski PSP nr 7. Na konkurs wpłynęło wiele prac – kolorowych i pomysłowych koszulek dla mamy.

2017-06-11 11:05:26        dodał(a): mariola        Autor: Bożena Wawrzyńczak

Warto iść śladami lidera. Debata oksfordzka

Po ubiegłorocznym sukcesie, już z pewnym doświadczeniem zorganizowaliśmy dziś “debatę wszystkich debat” - czyli debatę oksfordzką (uniwersytecką), ph. “Warto iść śladami lidera”.

Tezy zaproponowanej w temacie debaty broniła strona “propozycji” w składzie: Natalia Walaszczyk, Kaja Cichuta, Marcelina Czajka, Jowita Placzyńska, zaś po stronie “opozycji” zasiedli: Piotr Owczarek, Klaudia Andrzejczyk, Igor Kęsy, Karolina Presz.

2017-06-08 21:17:50        dodał(a): mariola

Zaczytani

Nasza szkoła bierze udział w różnych akcjach społecznych i zbiórkach na rzecz potrzebujących. Nie byłyby one możliwe bez ogromnego zaangażowania ze strony dzieci i rodziców. Serdecznie dziękuję wszystkim, za okazaną pomoc i wsparcie. Poniżej zamieszczam podziękowania z Wielkiej Zbiórki Książek. Koordynator ZACZYTANYCH w ZSG 7 p. Agnieszka Prudło.

2017-06-07 17:21:29        dodał(a): mariola        Autor: Agnieszka Prudło

IV Powiatowy Konkurs Wiedzy o UE

IV Powiatowy Konkurs Wiedzy o UE “Zjednoczeni w różnorodności” pod patronatem Marszałka Województwa Łódzkiego Pana Witolda Stępnia przeszedł do historii. W konkursie zorganizowanym w budynku PG 3 w Radomsku o charakterze turniejowym udział wzięło siedmioro uczestników, reprezentujących:
- PG w Kobielach Wielkich
- PG w Strzałkowie
- ZSG nr 2, 3, 4, 5 i 7 w Radomsku.

2017-06-02 23:21:06        dodał(a): mariola

Dzień Dziecka w ZSG 7

Z okazji Dnia Dziecka uczniowie klas IV-VI przynieśli gry planszowe i mogli zmierzyć się z kolegami i koleżankami. Każdy uczeń – mały i duży z okazji dzisiejszego święta otrzymał prezent – loda. Tu kierujemy ukłon i podziękowania w stronę p. dyrektora R. Bartnika oraz sponsorów.

2017-06-01 22:40:26        dodał(a): mariola        Autor: Mariola Pokropska

Powiatowy Konkurs na scenkę filmową z wykorzystaniem muzyki filmowej w języku angielskim lub niemieckim

Nasi uczniowie zajęli  I miejsce w Powiatowym Konkursie na scenkę filmową z wykorzystaniem muzyki filmowej w języku angielskim lub niemieckim. Konkurs został zorganizowany przez nauczycieli ZSG 7 w Radomsku:
E. Kaczkę
K.Madalińską-Serwę
M. Kurzyk

2017-06-01 19:43:58        dodał(a): mariola        Autor: Kamila Madalińska-Serwa

1.06 Dzień Dziecka - Dni Radomska

2017-05-24 14:12:35        dodał(a): mariola

Świetlicowe potyczki

23.05.2017r. w naszej szkole odbył się XII Międzyszkolny Turniej dla Świetlic - Świetlicowe potyczki.  Tegoroczna edycja turnieju przebiegała pod hasłem „Dobre maniery”, a wzięły w nim udział 4 drużyny. Do zadań konkursowych należały: krzyżówka z hasłem, test z wiedzy ogólnej,  test wiedzy o dobrych manierach, konkurencje sportowe i zręcznościowe. Punktacji poddane były również wiersz lub scenka, przygotowana wcześniej przez dzieci, a ściśle związana z tematem turnieju.

2017-05-25 18:36:37        dodał(a): mariola        Autor: Mariola Jędrych

Symulacja posiedzenia MRM

Jakie pomysły warto zrealizować w mieście? Jakie propozycje działań płyną ze strony młodzieży? Jak mogą wyglądać “Dni Radomska” 2018? Jak pracują komisje rady miasta? Z jakimi problemami muszą borykać się władze miasta? Jak wygląda głosowanie podczas posiedzenia radnych? Jakie działania można zrealizować w ramach “budżetu obywatelskiego”?

2017-05-24 18:29:41        dodał(a): mariola