PSP 7 RADOMSKO

1 procent
PSP 7 Radomsko im. Romualda Traugutta Przekaż 1%
Piórniki dla Afryki
Piórniki dla Afryki
2
PSP 7 Radomsko im. Romualda Traugutta Więcej informacji
1
Dobra edukacja to bilet do jakości życia! Więcej informacji

Mistrzostwa Radomska w Piłce Siatkowej Chłopców

W Mistrzostwach Radomska w Piłce Siatkowej Chłopców nasi uczniowie odnieśli bardzo duży sukces wygrywając wszystkie mecze i zostali Mistrzami Radomska.
Wyniki:
1. PSP 6 - PSP 7 0:2
2. PSP 3 - PSP 7 1:2
3. PSP 2 - PSP 7 0:2
4. PSP 1 - PSP 7 0:2
2018-01-12 22:08:50        dodał(a): mariola        Autor: p. S. Kruszewski

Uczniowie w Filharmonii

10 stycznia uczniowie z klasy  III  A i III B wzięli udział w Noworocznej zabawie w Filharmonii, gdzie bawili się z artystami podczas audycji
"Muzyczny stek na dwudziesty pierwszy wiek". Obejrzeli także Szopki na Jasnej Górze oraz wystawę choinek ozdabianych przez dzieci.

2018-01-11 22:45:25        dodał(a): mariola        Autor: p. M. Wiśniewska

...Co grozi za czyny karalne? Czym jest demoralizacja?...

"Jakie są zapisy w ustawie o postępowaniu w sprawach nieletnich a także kodeksie karnym? Co grozi za czyny karalne? Czym jest demoralizacja? Jak należy zachowywać się w miejscach publicznych, w szkole, w grupie rówieśniczej? Co mówią przepisy prawa o umieszczaniu obraźliwych wpisów w internecie, wysyłaniu szkalujących zdjęć, memów, dlaczego internetowe, dla jednych niby żarty, mogą skończyć się interwencją Policji lub sądu. 

2018-01-10 18:23:43        dodał(a): mariola

Świąteczne tradycje

W dniu 22 grudnia br. w świąteczny nastrój wprowadzili nas uczniowie z klas IIIa i IIIc gimnazjum, którzy przypomnieli wszystkim w poetycki sposób zwyczaje związane z Bożym Narodzeniem. Nad tym, żeby się wszystko udało, czuwały przez cały czas programu wspaniałe aniołki z kl. IVa i IVb.  

2018-01-08 22:12:23        dodał(a): mariola        Autor: p. K. Kowalczyk

Liga Mini Siatkówki

W dniu 7 stycznia 2018 roku w Szczercowie rozpoczęła się Liga Mini Siatkówki organizowana przez ŁZPS w Łodzi z rocznika 2005. Nasze siatkarki grały w grupie III wyniki spotkań:
1. Dargfil I Tomaszów Mazowiecki - UMLKS Radomsko 2:0
2. Siatkarz Wieluń - UMLKS Radomsko 0:2 
3. Czarni I Szczerców - UMLKS Radomsko 0:2
2018-01-07 22:58:27        dodał(a): mariola        Autor: p. S. Kruszewski

Wyjście do świetlicy środowiskowej

Tuż przed Bożym Narodzeniem uczniowie kl. 7b oraz uczennica kl. 2c Klaudia Andrzejczyk udali się do świetlicy środowiskowej przy ul. Kościuszki w Radomsku, aby wręczyć prezenty świąteczne. W paczkach znalazły się różnorodne gry planszowe warte łącznie 150zł. Kwotę100zł przekazała kl. 7b, a 50 zł koło dziennikarskie. Wszystko po to, by młodzież korzystająca ze świetlicy mogła mile spędzać czas po szkole i uczyć się gry zespołowej. Uczniowie życzyli sobie Wesołych Świąt Bożego Narodzenia.

2018-01-04 22:11:55        dodał(a): mariola        Autor: p. K. Madalińska-Serwa

Szkolny Konkurs Literacki

W miesiącu grudniu 2017 r. odbył się Szkolny Konkurs Literacki na prozę dla dzieci i młodzieży klas IV-VII na temat: „Nie akceptuję takiego zachowania”. Zrealizowany został  w ramach projektu „Bezpieczna Szkoła” .
Celem konkursu było propagowanie zachowań przeciwdziałania agresji i przemocy w szkole, kształtowanie pozytywnych postaw przeciwstawiania się agresji w grupie rówieśniczej, rozwijanie kultury języka polskiego i zdolności literackich.

2018-01-03 22:14:26        dodał(a): mariola        Autor: p. M. Szyda

Jasełka

Ze Świętami Bożego Narodzenia wiąże się wiele pięknych tradycji i zwyczajów. Jednym z nich jest odgrywanie inscenizacji o Bożym Narodzeniu zwanych Jasełkami.
W świąteczną atmosferę wprowadzili nas uczniowie klasy III c, którzy przygotowali pod kierunkiem p. M. Tasarz i I. Traczyk przedstawienie pt."Czwarty król".

2018-01-02 21:50:20        dodał(a): mariola        Autor: p. I. Traczyk

Solidarność. Podaj dalej!

Jak można najlepiej zakończyć stary rok a jednocześnie rozpocząć, z przytupem, nowy? Oczywiście wynikami rekrutacji do nowego ogólnopolskiego programu “Solidarność. Podaj dalej!”.

Tak, to już oficjalnie, jest nam BARDZO miło, ponieważ nasza szkoła znalazła się w gronie zaledwie jedenastu z całej Polski, w której realizowany będzie program “Fundacji Szkoła z Klasą” - “Solidarność. Podaj dalej!”.

2017-12-27 22:56:02        dodał(a): mariola        Autor: SKE

Spotkanie z przedstawicielami Komendy Powiatowej Policji

"Tuż przed Świętami w naszej szkole odbyło się spotkanie z przedstawicielami Komendy Powiatowej Policji w Radomsku, Panią Agnieszką Kropisz oraz Panem Henrykiem Gawęckim. Spotkanie poświęcone było bezpieczeństwu uczniów podczas ferii zimowych, jak zachowywać się bezpiecznie na drodze, ale także podczas wypoczynku zimowego, szczególnie w okresie zabaw sylwestrowych. 
2017-12-27 22:56:02        dodał(a): mariola


Kliknij tutaj jeśli akceptujesz informację o plikach cookie
Używamy plików cookies i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług, oraz ułatwienia korzystania ze strony. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia. Szczegóły znajdziesz w [Polityce prywatności].