PSP 7 Radomsko im. Romualda Traugutta Więcej informacji
Dobra edukacja to bilet do jakości życia! Więcej informacji
Rekrutacja #2
Otwieramy świat wiedzy dla Ciebie! Więcej informacji
Rekrutacja #3
Znamy potrzeby społeczne w edukacji! Więcej informacji

Dał Polsce Wolność ....

10 listopada w naszej szkole odbyła się uroczysta akademia upamiętniająca 99. Rocznicę Odzyskania Niepodległości przez Polskę. Uczniowie przedstawieniem słowno-muzycznym zaprezentowali wspaniałą lekcję historii, zwracając szczególną uwagę na postać marszałka Józefa Piłsudskiego. Na koniec uroczystości przedstawiciele klas IV-VII PSP oraz II - III gimnazjalnych wystąpili w roli sobowtórów Józefa Piłsudskiego.

2017-11-10 22:29:02        dodał(a): mariola        Autor: Mariola Pokropska

Jestem dumny, bo jestem Polakiem. A TY?

Kto ty jesteś?
Polak mały.
Jaki znak twój?
Orzeł biały.

2017-11-09 21:38:19        dodał(a): mariola

NOWY PLAN

Nowy plan obowiązuje od 6 listopada

2017-11-01 19:12:17        dodał(a): mariola

Czy gry komputerowe szkodzą uczniom?

Czym są uzależnienia behawioralne, a szczególnie uzależnienie od gier komputerowych? Jak je rozpoznać? Jak pomóc osobie uzależnionej, gdzie szukać wsparcia? Jakie są pozytywne, ale przede wszystkim negatywne konsekwencja nadużywania gier komputerowych? Gdzie kończy się granica zabawy, a zaczyna poważny problem z uzależnieniem?
2017-10-31 22:59:31        dodał(a): mariola

Uczeń bezpieczny w sieci

W trosce o bezpieczeństwo naszych uczniów w cyberprzestrzeni szkoła przystąpiła do konkursu „Uczeń bezpieczny w sieci” III edycja. Przyłącz się do działań i razem z nami bądź bezpieczny w sieci!!!! Zadania konkursu: „Uczeń bezpieczny w sieci” realizowane są od października do końca marca 2018:

2017-11-04 23:01:30        dodał(a): mariola        Autor: Mariola Pokropska

Prywatność i bezpieczeństwo w sieci

W październiku odbył się konkurs na wykonanie plakatu „Prywatność i bezpieczeństwo – czy wiesz jak bezpiecznie posługiwać się Internetem?
Każda klasa została poproszona o wykonanie plakatu w formacie A2 z wykazem właściwych zachowań w sieci i wywieszenie ich na drzwiach sal od strony korytarza.

2017-11-04 23:20:09        dodał(a): mariola        Autor: Mariola Pokropska

Wieczorek kinowy

W poniedziałkowe popołudnie – 30 października, odbyło się w naszej szkole upiorne spotkanie duchów, krwawych dam i upiorów. W odpowiednio dobranej scenerii, przygotowanej wspólnymi siłami, wielbiciele dreszczyku emocji i strachu oglądali film "Hotel Transylwania". W programie wieczoru znalazł się konkurs "cukierek albo psikus".

2017-10-30 22:58:12        dodał(a): mariola        Autor: p. Agnieszka Prudło

Marzycielska poczta

Marzycielska Poczta narodziła się pod koniec 2009 roku. Co jakiś czas na stronie internetowej akcji zamieszczane są profile chorych dzieci z całej Polski, które kochają dostawać tradycyjne listy i kartki. W profilach dzieci znajdują się adresy pocztowe, pod które każdy może napisać.

2017-10-30 22:55:20        dodał(a): mariola

Po raz pierwszy w naszej szkole!!!

Maks Matematyczny to oryginalna koncepcja konkursu matematycznego, która wykorzystuje technologie informatyczne. Konkurs w znacznej części nie wymaga wiedzy, ale umiejętności. Stanowi przede wszystkim intelektualną rozrywkę w formie internetowych gier matematycznych. Konkurs przeznaczony jest dla uczniów szkół podstawowych od klasy 2, gimnazjalistów oraz uczniów szkół ponadgimnazjalnych, z podziałem na kategorie wiekowe w każdym roczniku.
2017-10-24 21:16:41        dodał(a): mariola        Autor: p. Katarzyna Trajdos

Konsultacje

Dyrektor PSP 7 informuje, że 25 października (środa)
odbędą się konsultacje dla rodziców w godz. 17.00-18.00