PSP 7 Radomsko im. Romualda Traugutta Więcej informacji
Dobra edukacja to bilet do jakości życia! Więcej informacji
Rekrutacja #2
Otwieramy świat wiedzy dla Ciebie! Więcej informacji
Rekrutacja #3
Znamy potrzeby społeczne w edukacji! Więcej informacji

150. rocznica urodzin Józefa Piłsudskiego

Dziś w naszej szkole odbyły się miejskie obchody 150. rocznicy urodzin Józefa Piłsudskiego. Z tej okazji odbyła się uroczysta akademia, na którą przybyli m.in. przedstawiciele władz miasta, dyrektorzy zaproszonych szkół wraz z przedstawicielami Samorządów Uczniowskich.
Na początku rozstrzygnięto konkursy szkolne oraz międzyszkolne historyczno-plastyczno-literackie poświęcone pamięci marszałka.

2017-12-05 21:40:41        dodał(a): mariola        Autor: p. Mariola Pokropska

ŚP. Katarzyna Drogosz

"Odeszłaś cicho, bez słów pożegnania.
Tak jakbyś nie chciała, swym odejściem smucić...
tak jakbyś wierzyła w godzinę rozstania,
że masz niebawem z dobrą wieścią wrócić"

Ks. J. Twardowski

Z głębokim żalem zawiadamiamy, że w dniu 02 grudnia 2017 roku zmarła

ŚP.

Katarzyna  Drogosz

długoletni pracownik Publicznej Szkoły Podstawowej nr 7
w Radomsku

Uroczystości pogrzebowe rozpocznie Msza Święta w Kościele
p.w. Pio przy Cmentarzu Nowym
w Radomsku w środę 06 grudnia 2017 r. o godz. 1400.

Po Mszy Świętej nastąpi uroczyste wyprowadzanie Zmarłej
na Cmentarz Nowy.

Dyrekcja, Grono Pedagogiczne, Pracownicy
administracji i obsługi, Uczniowie i Rodzice
Publicznej Szkoły Podstawowej nr  7 w Radomsku

2017-12-04 11:04:55        dodał(a): mariola

Budujemy świat bez przemocy

Przyznajemy to otwarcie, nie zdradzaliśmy wcześniej przygotowanych prac, ale - tak - byliśmy tego niemal pewni, że sukces będzie murowany! Świadczył o tym nietuzinkowy pomysł, staranność wykonania, detale i estetyka. Nie pomyliliśmy się!

2017-12-04 21:43:12        dodał(a): mariola

"Serca nasze odważne"

30 listopada odbył się powiatowy konkurs pt. "Serca nasze odważne", którego organizatorem było PSP nr 6 w Radomsku.
Nasze uczennice, w kategorii szkoły podstawowe i gimnazjum zdobyły:
II miejsce uczennica Natalia Wężyk z klasy 3B gimnazjum oraz wyróżnienie uczennica Kinga Mruklik z klasy 2 B gimnazjum.
2017-12-04 21:24:56        dodał(a): mariola        Autor: p. K. Wolska

Ja - patriota - wczoraj, dziś i jutro. Konkurs rozstrzygnięty.

Co należało zrobić?
Przygotować plakat (technika dowolna) w formacie A1, który będzie odnosił się do tematu konkursu “Ja - patriota - wczoraj, dziś i jutro…” Liczy się: zgodność pracy z tematem, kreatywne ujęcie “patriotyzmu”, estetyka wykonania.

2017-12-03 18:18:31        dodał(a): mariola

Turniej Piłki Siatkowej

2 grudnia 2017 roku w sobotę odbył się Turniej Piłki Siatkowej o Puchar Prezesa LZS Start Lgota Wielka (rocznik 2004) w Brudzicach. W turnieju brały udział klub LZS Start Lgota Wielka, GKS Kamieńsk oraz UMLKS Radomsko.
Wyniki Spotkań:
2017-12-03 18:08:56        dodał(a): mariola        Autor: p. S. Kruszewski

Światowy Dzień Walki z Aids

1 grudnia w Szkole Podstawowej nr 7 odbyły się obchody Światowego Dnia Walki z Aids. Uczniowie klasy 7b oraz 2c gimnazjum przyłączyli się do akcji "Czerwona Kokarda", której celem było przypomnienie istoty symbolu czerwonej kokardki jako znaku solidarności z osobami żyjącymi z HIV i AIDS, ich rodzinami oraz przyjaciółmi.

2017-12-02 22:12:16        dodał(a): mariola        Autor: p. K. Madalińska - Serwa

Andrzejkowe wróżby w naszej szkole

Wprawdzie nie wieczorem, ale podczas przerw uczniowie naszej szkoły (29 listopada) spotykali się, by zgodnie z tradycją powróżyć. Przygotowane na tę okoliczność stanowisko pozwoliło odczytać przyszłość z kart, poznać imię przyszłego ukochanego i ukochanej. Mogliśmy też sprawdzić, czy spełnią się nasze marzenia, bo rzut kostkami, zapowiadał same radosne doświadczenia.

2017-11-29 22:52:54        dodał(a): mariola        Autor: p. A. Prudło

Dyrektor PSP 7 informuje, iż w środę 29.11.2017r.
odbędą się zebrania z rodzicami
według następującego porządku:

godz. 17.00- klasy 0-IV

godz. 18.00 - klasy V-VII  i II-III gimnazjalne.

2017-11-27 16:42:09        dodał(a): mariola

PROJEKT INSTYTUTU MATKI I DZIECKA W WARSZAWIE

Uczennice klas drugich gimnazjum naszej szkoły wezmą udział w projekcie profilaktycznym o nazwie „Ocena skuteczności interwencyjno-profilaktycznego programu poprawy zachowań zdrowotnych 15-letnich dziewcząt z wykorzystaniem techniki telemonitoringu” w skrócie „ZDROWA JA” organizowanym przez Instytut Matki i Dziecka w Warszawie.

2017-11-28 22:00:59        dodał(a): mariola        Autor: p. E. Stępień