PSP 7 RADOMSKO

1 procent
PSP 7 Radomsko im. Romualda Traugutta Przekaż 1%
Piórniki dla Afryki
Piórniki dla Afryki
2
PSP 7 Radomsko im. Romualda Traugutta Więcej informacji
1
Dobra edukacja to bilet do jakości życia! Więcej informacji

"Złote pióro"

W ubiegły czwartek 05.04 br. w PSP nr 1 odbył się już po raz piętnasty Międzygimnazjalny Konkurs Ortograficzny "Złote pióro", w którym reprezentacja naszej szkoły w składzie: Martyna Muskała (kl. IIIc), Martyna Szablewska (kl. IIb) i Roch Rochowski (kl. IIIc) zdobyła II miejsce w rywalizacji grupowej. Gratulujemy sukcesu!

2018-04-08 18:07:12        dodał(a): mariola        Autor: p. A. Gniłka

12. maja jesteśmy na Paradzie Schumana!

Dziś otrzymaliśmy informację, że znaleźliśmy się w gronie laureatów ogólnopolskiego konkursu “Która wartość ma dla mnie wartość?”, organizowanego przez Polska Fundację im. Roberta Schumana oraz Przedstawicielstwo Komisji Europejskiej w Polsce!

2018-04-07 21:09:44        dodał(a): mariola

Gratulacje dla uczniów IIIB

Uczniowie klasy III B brali udział w Powiatowym Konkursie Plastycznym "Odlotowe jajo wielkanocne w barwach biało- czerwonych". Kacper Malec  zajął II miejsce, a Igor Buliński zdobył wyróżnienie.

2018-04-06 17:08:55        dodał(a): mariola        Autor: p. M. Wiśniewska

Z przyjacielską wizytą w II L.O. w Radomsku

Język francuski, wiedza o społeczeństwie, język angielski, biologia, fizyka, język polski - my już wiemy, jak prowadzone są takie zajęcia w II L.O. im. K.K.Baczyńskiego w Radomsku, mogliśmy uczestniczyć w lekcjach pokazowych, korzystając z zaproszenia Pani Anny Smendowskiej (lektor języka francuskiego w II L.O.). 

2018-03-27 21:09:29        dodał(a): mariola

Konkurs na Najpiękniejszą Palmę Wielkanocną

Niedziela Palmowa jest jednym z najstarszych świąt w historii Kościoła.  Rozpoczyna okres przygotowania duchowego do Świąt Wielkanocnych.
Ponad 80 uczestników, głównie uczniów naszej szkoły, wzięło udział w konkursie na "Najpiękniejszą Palmę Wielkanocną" w kościele parafialnym p. w. Najświętszego Serca Pana Jezusa. Uczestnicy konkursu z palmami przeszli w uroczystej procesji na początku Mszy Św. 
2018-03-27 21:09:29        dodał(a): mariola        Autor: p. I. Traczyk

Wielkanocne spotkanie z zajączkiem

22 marca uczniowie klasy III B i III A uczestniczyli w "Wielkanocnym spotkaniu z zajączkiem" w gospodarstwie agroturystycznym "Pod Skałką". 
Po dotarciu na miejsce dzieci skorzystały z gościny gospodarzy, którzy przygotowali następujący program;

2018-03-26 22:20:14        dodał(a): mariola        Autor: p. M. Wiśniewska

"Bądź przedsiębiorczy, wypromuj firmę i zawód"

Wiktoria Wawrzyniak (klasa IIIA gimnazjum) zdobyła wyróżnienie w Powiatowym Konkursie "Bądź przedsiębiorczy, wypromuj firmę i zawód", którego organizatorem był Zespół Szkół Ekonomicznych w Radomsku. Wiktoria została nagrodzona w kategorii "prezentacja multimedialna", gdzie zadaniem uczestników było przygotowanie prezentacji o jednym z zawodów, z oferty ZSE. Wiktoria wybrała zawód - bankowiec. 

2018-03-25 23:34:01        dodał(a): mariola

Kolejny sukces Michała

Dziś odbył się półfinał Ogólnopolskiego Konkursu Informatycznego Master IT (dla uczniów gimnazjum i klas VII), równolegle w Bytomiu, Sosnowcu, Bieruniu i Jaworznie, w którym brał udział uczeń PSP 7 Michał Pędziwiatr z kl.IIIB.
Eliminacje, czyli I etap odbył się 1 marca, polegał na rozwiązaniu testu on-line, do którego przystąpiło 7 uczniów z naszej szkoły:

2018-03-22 22:36:12        dodał(a): mariola        Autor: p. M. Pokropska

"Nałogom STOP, dla zdrowia - START"

Wyniki Konkursu Profilaktyczno - Językowego "Nałogom STOP, dla zdrowia - START".
Podczas trwania Tygodnia Walki z Nałogami uczniowie klas II i III PG realizowali projekt konkursowy (ulotka w języku niemieckim), mający na celu promowanie zdrowego trybu życia i uświadomienie młodzieży zgubnych skutków nałogów. Na konkurs wpłynęło kilkanaście prac.

2018-03-22 22:14:29        dodał(a): mariola        Autor: p. B. Łopusińska


Kliknij tutaj jeśli akceptujesz informację o plikach cookie
Używamy plików cookies i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług, oraz ułatwienia korzystania ze strony. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia. Szczegóły znajdziesz w [Polityce prywatności].