PSP 7 Radomsko im. Romualda Traugutta Więcej informacji
Dobra edukacja to bilet do jakości życia! Więcej informacji
Rekrutacja #2
Otwieramy świat wiedzy dla Ciebie! Więcej informacji
Rekrutacja #3
Znamy potrzeby społeczne w edukacji! Więcej informacji

Rozstrzygnięcie konkursu plastycznego w MDK

W poniedziałek 22 maja w Miejskim Domu Kultury odbyło się rozstrzygnięcie XIII konkursu plastycznego w ramach projektu „Alkohol – chemiczna pułapka”. Udział wzięło w nim ponad 130 uczestników z 13 szkół.
Uczestnicy mogli wykonać pracę o tematyce profilaktyki uzależnień w trzech kategoriach: plakat, praca plastyczna i ulotka.

2017-05-23 22:54:51        dodał(a): mariola        Autor: Jolanta Suszczyk

Międzygimnazjalny konkurs Your Face Sounds Familiar

W środę 17 maja odbył się w naszej szkole międzygimnazjalny konkurs Your Face Sounds Familiar-Twoja Twarz Brzmi Znajomo w ramach Tygodnia Języków Obcych w radomszczańskich gimnazjach. Oto wyniki konkursu:
I miejsce: Aleksandra Wideryńska ZSG1
II miejsce: Wiktoria Żak ZSG4
II miejsce: Martyna Kowalczyk ZSG3
III miejsce: duet Kaja Cichuta i Patrycja Waldon ZSG7

2017-05-22 21:41:10        dodał(a): mariola        Autor: Kamila Madalińska-Serwa

Konsultacje

Dyrektor ZSG 7 przypomina, że 17 maja (środa)

w godz. 17.00 - 18.00 odbędą się konsultacje.

2017-05-16 12:15:19        dodał(a): mariola

82. rocznica śmierci Józefa Piłsudskiego

12 maja uczniowie naszego gimnazjum, z okazji 82. rocznicy śmierci Marszałka Józefa Piłsudskiego złożyli wiązankę oraz zapalili znicz pod tablicą upamiętniającą patrona szkoły.

2017-05-15 17:49:33        dodał(a): mariola

Najdłuższy "Zakręcony wąż" w ZSG 7

11 maja, w czwartek odbył się finał konkursu "Zakręcony wąż" zorganizowany przez Przedsiębiorstwo Gospodarki Komunalnej w Radomsku.
W konkursie wzięło udział 15 szkół. Konkurs polegał na wykonaniu najdłuższego węża z plastikowych zakrętek.

2017-05-12 17:59:37        dodał(a): mariola        Autor: Mariola Pokropska

SU PSP 7 ogłasza Międzyszkolny Konkurs Plastyczny

SU PSP 7 ogłasza Międzyszkolny Konkurs  Plastyczny p.t. „KOSZULKA DLA MOJEJ MAMY”, którego przedmiotem jest wykonanie pracy plastycznej dowolną techniką (malowanie, rysowanie, naklejanie, wyszywanie itp.)  na T - shircie.

2017-05-08 08:04:39        dodał(a): mariola

Konkurs na prezentację multimedialną "Sport in meinem Leben"

26 kwietnia 2017r. uczniowie naszej szkoły brali udział w podsumowaniu Powiatowego Konkursu na przentację multimedialną z języka niemieckiego p.t. "Sport in meinem Leben” zorganizowanego przez II Liceum Ogólnokształcące w Radomsku. Martyna Muskała zajęła II miejsce, a Wiktoria Wawrzyniak otrzymała wyróżnienie. Zwycięzcom gratulujemy. Opiekę nad uczniami sprawowała Małgorzata Kurzyk.

2017-05-11 13:28:10        dodał(a): mariola

Popołudnie z bajką

W związku ze Światowym Dniem Bibliotekarza i bibliotek, promując czytelnictwo dzieciaki wzięły udział 10 maja w "popołudniu z bajką".
Czytały wybrane fragmenty bajek.
Wyginały śmiało ciało przy ulubionej muzyce oraz częstowały się słodkościami.

2017-05-10 18:05:24        dodał(a): mariola        Autor: Agnieszka Prudło

Wycieczka do Rusinowic

26 kwietnia 2017r. uczniowie klasy Ia gimnazjum (klasa integracyjna) uczestniczyli w wycieczce do Rusinowic do Ośrodka Edukacyjno – Rehabilitacyjnego dla Dzieci i Młodzieży Niepełnosprawnej. Młodzież brała udział w zajęciach edukacyjno – terapeutycznych (gry, zabawy) razem z dziecmi niepełnosprawnymi. Zajęcia prowadzone były w grupach integracyjnych.

2017-05-10 17:54:10        dodał(a): mariola        Autor: Małgorzata Kurzyk

V Międzyszkolny Konkurs o Tytuł Mistrza Gry w Warcaby

24.04.2017r. w Zespole Szkolno-Gimnazjalnym nr 5 w Radomsku odbył się V Międzyszkolny Konkurs o Tytuł Mistrza Gry w Warcaby.
W konkursie tym, zorganizowanym dla uczniów klas I-IV, naszą szkołę reprezentowali: Bartłomiej Trajdos (kl. IV a), Krzysztof Wtorkowski (kl. IV a) oraz Szymon Wtorkowski (kl. II a).

2017-05-08 21:15:06        dodał(a): mariola        Autor: Mariola Jędrych