PSP 7 RADOMSKO

Happening. Dziękujemy kobietom za…?

Za to, że są…”, “za troskę”, “za wychowanie”, “za uśmiech”, “za wsparcie”, “za ich dobre słowo”…i za nieskończoną ilość powodów… Za to dziękujemy Kobietom. W związku z obchodzonym wczoraj Dniem Kobiet, postanowiliśmy zasypać mieszkanki Radomska duuużą dawką pozytywnych myśli. 

Stąd pomysł na uliczny happening, w którym Panie mogły otrzymać od nas karteczki z rozmaitymi napisami: “dobrze, że Jesteś”, “Ktoś Cię kocha”, “Uśmiechnij się!”, “Jesteś piękna”.
Dodatkowo Panie otrzymywały ordery, ale także przygotowane przez nas zwierzaki z origami. Każdy przechodzień mógł na tablicy odnotować, za co dziękuje (i kocha!) kobietom. Akcja spotkała z miłym przyjęciem wśród mieszkańców Radomska.

Zobacz galerię zdjęć

2018-03-11 13:10:28        dodał(a): mariola


Kliknij tutaj jeśli akceptujesz informację o plikach cookie
Używamy plików cookies i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług, oraz ułatwienia korzystania ze strony. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia. Szczegóły znajdziesz w [Polityce prywatności].