Czym są narkotyki i dopalacze?

Czym są narkotyki i dopalacze? Jak wyglądają, jak je rozpoznać/rozróżnić? Jakie są rodzaje dopalaczy/narkotyków? Jakie działania podejmują osoby chcące sprzedać dzieciom i młodzieży narkotyki/dopalacze? Jak bardzo szkodzą zdrowiu? Jakie są konsekwencje prawne posiadania/sprzedaży narkotyków/dopalaczy?

To tylko niektóre z licznych pytań, na jakie odpowiedź poznali rodzice podczas spotkania z przedstawicielem Komendy Powiatowej Policji w Radomsku sierż.sztab. Agnieszką Kropisz. Spotkanie zorganizowano w ramach prowadzonego w szkole projektu "Bezpieczna Szkoła".

Pokaż galerię zdjęć

2018-03-08 22:16:59        dodał(a): mariola