8.11SP_WEATHER_C
SP_8.SP_2SP_6SP_WEATHER_C / SP_1SP_8.SP_5SP_6SP_WEATHER_C
SP_9.SP_6SP_4SP_WEATHER_C / SP_1SP_9.SP_4SP_1SP_WEATHER_C

ŚWIATOWY DZIEŃ KOTA

Szare, bure i pstrokate, wszystkie koty za pan brat,
mają drogi swe i płoty, to po prostu koci świat.
Do obchodów kociego święta obchodzonego na całym świecie 17 lutego włączyła się również nasza szkoła. Z tej okazji zaprosiliśmy Panią Anie Matuszczyk lekarza weterynarii ze swoim czworonożnym kocim przyjacielem Miauczką. Pani Ania w bardzo ciekawy sposób opowiadała dzieciom o czym należy pamiętać kiedy decydujemy się na kota, kiedy należy udać się do lekarza weterynarii, jak rozpoznać mowę ciała kota i wiele innych ciekawych wskazówek i informacji.
Oczywiście głównym bohaterem dnia okazała się Miauczka, która bardzo dobrze czuła się spacerując wśród dzieci i nawet dała się zbadać stetoskopem oraz posłuchać jak bije jej serduszko. Na koniec dzieci mogły zadawać swoje pytania, na które chętnie odpowiadał nasz gość.
Dziękujemy Pani Ani za niecodzienną ciekawą lekcje, a Miauczce za cierpliwość.
Zapraszamy do obejrzenia galerii z dzisiejszego święta. No i "miau' do następnego roku!