PSP 7 RADOMSKO

Budujemy świat bez przemocy

Przyznajemy to otwarcie, nie zdradzaliśmy wcześniej przygotowanych prac, ale - tak - byliśmy tego niemal pewni, że sukces będzie murowany! Świadczył o tym nietuzinkowy pomysł, staranność wykonania, detale i estetyka. Nie pomyliliśmy się!

Olga Ciapińska (klasa III D) zdobyła pierwsze miejsce w Ogólnopolskim konkursie plastycznym na plakat promujący kampanię 19 dni przeciwko przemocy i krzywdzeniu dzieci i młodzieży pt. „Budujemy świat bez przemocy” w kategorii III: uczestnicy w wieku 13-19 lat.

Ale to nie koniec najlepszych wiadomości! W tym samym konkursie, Oliwia Jędrzejczyk (klasa II C) zdobyła miejsce drugie!
Warto dodać, że na konkurs napłynęło prawie 200 prac z całej Polski.

Co należało zrobić?

Przygotować pracę - technika wykonania dowolna: malarstwo, grafika, rysunek, grafika komputerowa w temacie konkursu: „Budujemy świat bez przemocy” . Prace powinny być płaskie, bez użycia materiałów nietrwałych: plasteliny, modeliny, bibuły, kaszy itp., z możliwością eksponowania w ramie pod szkłem.

Konkurs jest organizowany w ramach “Światowej kampanii 19 dni przeciwko przemocy wobec dzieci i młodzieży” przez Fundację po DRUGIE. Kampania realizowana w Polsce została dofinansowana ze środków CEDROB S.A.

Oficjalne wyniki.

Olga, Oliwia - ogromne GRATULACJE! Ktoś tu ma talent, prawda? Taaaaacy dumni:)

2017-12-04 21:43:12        dodał(a): mariola


Kliknij tutaj jeśli akceptujesz informację o plikach cookie
Używamy plików cookies i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług, oraz ułatwienia korzystania ze strony. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia. Szczegóły znajdziesz w [Polityce prywatności].