PSP 7 Radomsko im. Romualda Traugutta Więcej informacji
Dobra edukacja to bilet do jakości życia! Więcej informacji
Rekrutacja #2
Otwieramy świat wiedzy dla Ciebie! Więcej informacji
Rekrutacja #3
Znamy potrzeby społeczne w edukacji! Więcej informacji

Śladami Twardowskiego

cała historia zaczyna się tak… “W dawnych czasach gdy Źródła Zdarzeń biły jeszcze na Ostrężnickim Zamku, rycerz Bartosz Odrowąż zaprosił słynnego czarodzieja krakowskiego Pana Twardowskiego, aby ten przysporzył mu złota i skarbów. Jednym skinieniem Twardowskiego wypływający na zamku potok zaczął błyszczeć od grudek złota. Odrowąż nie krył zdziwienia i krzyknął: - „Złoty Potok”. Stąd podobno wzięła się nazwa miejscowości.

2017-10-15 22:00:23        dodał(a): mariola

Warsztaty w ramach projektu Erasmus+

W środę 11 października uczennice Publicznej Szkoły Podstawowej nr 7 uczestniczyły w językowych warsztatach w II Liceum Ogólnokształcącym im K.K. Baczyńskiego w Radomsku w ramach projektu- Erasmus+ K2. Współpraca na rzecz inowacji dobrych praktyk. Partnerstwa strategiczne dla edukacji szkolnej.

2017-10-11 23:06:02        dodał(a): mariola        Autor: p. Kamila Madalińska-Serwa

Nowy plan

Nowy Plan obowiązuje od 10 października

NOWY PLAN

2017-10-07 15:34:01        dodał(a): mariola

Światowy Dzień Tabliczki Mnożenia

Światowy Dzień Tabliczki Mnożenia to dzień symboliczny. Dzień ten miał na celu zachęcić wszystkich do przypomnienia sobie tabliczki mnożenia. Uczniowie, którzy w trakcie wakacji zdążyli zapomnieć tabliczkę mnożenia, mieli okazję nadrobić te zaległości. Pierwszym etapem było przygotowanie do akcji, czyli rejestracja na stronie www.wmtday.org, opracowanie programu akcji VII WMTDay 2017, przygotowanie plakatów i rozwieszenia ich w szkole oraz dekoracja drzwi do sal lekcyjnych. Większość klas wywiązała się z tego zadania znakomicie.

2017-10-04 21:46:27        dodał(a): mariola        Autor: p. Katarzyna Trajdos

Dzień Uśmiechu 2017

jaki sposób najlepiej pożegnać lato i rozpocząć jesień? Oczywiście z uśmiechem na twarzy! A jeszcze lepiej w doborowym towarzystwie. Tysiące kolorów, tyle samo rozkojarzonych spojrzeń, ale także odwzajemnionych uśmiechów i cała masa pozytywnej energii. Tak, tak, tak dziś było na ulicach Radomska, z nami w roli głównej.

2017-09-27 08:21:38        dodał(a): mariola

Kolejne sukcesy

W dniu 20.09.2017r. odbyły się powiatowe Indywidualne Biegi Przełajowe i kolejne sukcesy. Zwyciężczynią biegu w swojej kategorii została NIKOLA MAJCHRZAK tym samym zapewniła sobie start w MISTRZOSTWACH WOJEWÓDZTWA, które odbędą się 28.09.2017 w Uniejowie. Gratulujemy i życzymy powodzenia!!!!!!! MATEUSZ DEPTA również wywalczył sobie start w MISTRZOSTWACH WOJEWÓDZTWA zajmując III miejsce w swojej kategorii wiekowej. Gratulujemy i życzymy powodzenia!!!!!!!

2017-09-20 23:27:52        dodał(a): mariola        Autor: p. Katarzyna Blada

Biegi przełajowe

Dnia 15.09.2017 Indywidualne Biegi Przełajowe rozpoczęły rywalizację sportową w roku szk. 2017/2018. I mamy pierwsze sukcesy. Biegi odbywały się w 4 kategoriach. I tak w Igrzyskach Dzieci wśród dziewcząt zwyciężyła NIKOLA MAJCHRZAK a w Igrzyskach Młodzieży Szkolnej wśród chłopców zwycięzcą był MATEUSZ DEPTA. GRATULACJE!!!!!!!!!!!!!!!!

2017-09-20 23:14:31        dodał(a): mariola        Autor: p. Katarzyna Blada

Dyrektor PSP nr 7 informuje, że
w środę 20 września odbędą się wywiadówki według następującego porządku:

Krótkie spotkanie ogólne, które odbędzie się w małej sali gimnastycznej (następnie spotkania z wychowawcami):
Godz. 17.00 - klasy 0 - IV PSP
Godz. 18.00 - klasy V-VII PSP oraz II - III PG.

2017-09-18 11:43:39        dodał(a): mariola

Śladami naszej historii

W poniedziałek 18 września klasy Vc i VIa w ramach wycieczki - Śladami naszej historii, zwiedzały Kraków. Byliśmy na Wawelu, w Katedrze wawelskiej, Kościele Mariackim i w Sukiennicach. Zatrzymywaliśmy się na krakowskim Rynku w miejscach gdzie odbywał się Hołd Pruski czy ślubowanie Tadeusza Kościuszki. Na koniec podziwialiśmy piękną panoramę Krakowa z 70 metrowej, gotyckiej wieży ratuszowej.

2017-09-19 23:40:37        dodał(a): mariola        Autor: p. Zbigniew Solarik

Piknik rodziny "Pomost dla pokoleń"

Piknik „Pomost dla pokoleń”, odbędzie się w sobotę 16 września na placu kościelnym przy parafii Najświętszego Serca Pana Jezusa w Radomsku. Przewidzianych jest mnóstwo atrakcji dla uczestników:

- gry i zabawy sportowe,
- rodzinny konkurs wiedzy,
- karaoke w klimacie lat 70. i 80.,
- koncert laureatów konkursu piosenki „Seniorzy i juniorzy z mikrofonem”,
- koncert Dj Helou oraz zabawa taneczna.

2017-09-14 15:15:48        dodał(a): mariola