PSP 7 Radomsko im. Romualda Traugutta Więcej informacji
Dobra edukacja to bilet do jakości życia! Więcej informacji
Rekrutacja #2
Otwieramy świat wiedzy dla Ciebie! Więcej informacji

DELF junior/scolaire z języka francuskiego

Znamy już oficjalne wyniki letniej sesji egzaminu międzynarodowego DELF junior/scolaire z języka francuskiego. Wszyscy egzamin zdali a średni wynik wynosi 86%. Do poziomu A1 przestąpili nasi klubowicze: Olga Andrysiak, Klaudia Andrzejczyk, Magdalena Tomczyk, Karolina Misztal, Mateusz Patalan, Kacper Sikorski, Kacper Motyl.

2018-06-21 21:45:37        dodał(a): mariola

Uroczyste zakończenie roku szkolnego 2017/2018:

kl. 0 - V rozpocznie się o godz. 9.00
kl. VI, VII, II gim, III gim - rozpocznie się o godz.11.00
w dużej sali gimnastycznej

2018-06-19 23:46:53        dodał(a): mariola

Siódemka kibicuje

Dziś uczniowie i nauczyciele wspaniale przygotowali się do wspólnego kibicowania biało-czerwonym, solidaryzując się z naszą narodową reprezentacją. Społeczność ubrała się w strój sportowy w kolorze biało - czerwonym, były różnego rodzaju gadżety kibica: czapki, szaliki z napisem "Polska", flagi, trąbki... i były też wymalowane twarze.

2018-06-19 15:12:25        dodał(a): mariola        Autor: p. M. Pokropska

Zaproszenie na piknik

2018-06-19 12:06:00        dodał(a): mariola

Wycieczka do Wrocławia

Uczniowie klas 3 b, 3 c i 3 d wyjechali 11 czerwca na dwudniową wycieczkę do Wrocławia. Dzieci zwiedziły zoo, podziwiały podwodny świat w Afrykanarium, ogród japoński oraz widoki z najwyższego budynku w Polsce- Sky Tower. Niesamowitych wrażeń  dostarczył wszystkim spacer szlakiem krasnali połączony ze zwiedzaniem Starego Miasta. Na zmęczonych małych turystów czekał nocleg w pięknym zamku w Oleśnicy.

2018-06-18 22:32:41        dodał(a): mariola        Autor: p. M. Wiśniewska

Projekt matematyczny "Stawiam na matmę"

Projekt matematyczny naszej szkoły skierowany do uczniów klas IV-VI "Stawiam na matmę" otrzymał dofinansowanie w V edycji Programu mPotęga, V edycja Programu mPotęga była skierowana do szkół podstawowych, gimnazjalnych, organizacji pozarządowych, bibliotek i grup nieformalnych z całej Polski. Organizatorzy otrzymali 598 wniosków w kategoriach klasy IV-VI i VII- III gimnazjum.

2018-06-17 22:24:13        dodał(a): mariola        Autor: p. A. Dygudaj

Zdrowa Ja

Uczennice naszej szkoły rozpoczęły ostatnią czwartą fazę projektu Zdrowa Ja. W fazie tej oprócz oczywiście noszenia opasek skoncentrują się na kwestiach dotyczących przeciwdziałaniu zachowaniom ryzykownym tj. piciu alkoholu, paleniu papierosów czy zażywaniu narkotyków.

2018-06-17 19:31:38        dodał(a): mariola        Autor: p. Ł. Stępień

Klasa III b w Zespole Szkół Drzewnych

15 czerwca uczniowie klasy III b odwiedzili Zespół Szkół Drzewnych, gdzie starsi koledzy wraz z nauczycielami przybliżyli im pracę stolarza, fryzjera i cukiernika. Ponadto dzieci zobaczyły pokazy musztry i samoobrony w wykonaniu uczniów klasy mundurowej.

2018-06-17 19:21:58        dodał(a): mariola        Autor: p. M. Wiśniewska

Wyniki językowego konkursu powiatowego

W sobotę 16 czerwca podczas Festynu Rodzinnego w naszej szkole odbyło się podsumowanie powiatowego konkursu na filmik przedstawiający scenkę teatralną z wykorzystaniem dialogów z oryginalnego filmu anglojęzycznego, którego organizatorem było Koło Teatralne działające na terenie naszej szkoły od 2011 roku.  Jury konkursowe przyznało miejsca, a laureaci otrzymali nagrody rzeczowe oraz dyplomy.
2018-06-17 13:35:15        dodał(a): mariola        Autor: p. K. Madalińska - Serwa

Wakacje w schronisku

2018-06-15 07:34:14        dodał(a): mariola