PSP 7 Radomsko im. Romualda Traugutta Przekaż 1%
Piórniki dla Afryki
PSP 7 Radomsko im. Romualda Traugutta Więcej informacji
Dobra edukacja to bilet do jakości życia! Więcej informacji

Happening. Dziękujemy kobietom za…?

Za to, że są…”, “za troskę”, “za wychowanie”, “za uśmiech”, “za wsparcie”, “za ich dobre słowo”…i za nieskończoną ilość powodów… Za to dziękujemy Kobietom. W związku z obchodzonym wczoraj Dniem Kobiet, postanowiliśmy zasypać mieszkanki Radomska duuużą dawką pozytywnych myśli.

2018-03-11 13:10:28        dodał(a): mariola

Fajne babeczki

W czwartek 8 marca podczas przerw międzylekcyjnych uczniowie naszej szkoły mieli możliwość wziecia udziału w quizie wiedzowym, w którym nagrodą były babeczki. Przy stoisku znajdowały się rownież karteczki z napisem "Fajne Babeczki", które przypinały sobie dziewczynki oraz nauczycielki. Obok stoiska znajdowała się także mini Fotobudka. Za tydzień zapraszamy do stoiska Św. PATRYKA ????☘????

2018-03-11 12:29:48        dodał(a): mariola        Autor: p. K. Madalińska-Serwa

8 marca w naszej szkole

Z okazji Międzynarodowego Dnia Kobiet, obchodzonego dn. 8 marca w naszej szkole odbyła się uroczysta akademia dedykowana wszystkim Paniom i dziewczynom.
Część artystyczną była pełna humoru, groteski i zabawnych skeczy. Montaż słowno-muzyczny wywołał wiele uśmiechu i radości na twarzach całej naszej społeczności szkolnej.

2018-03-09 21:03:59        dodał(a): mariola        Autor: p. A. Prudło

Czym są narkotyki i dopalacze?

Czym są narkotyki i dopalacze? Jak wyglądają, jak je rozpoznać/rozróżnić? Jakie są rodzaje dopalaczy/narkotyków? Jakie działania podejmują osoby chcące sprzedać dzieciom i młodzieży narkotyki/dopalacze? Jak bardzo szkodzą zdrowiu? Jakie są konsekwencje prawne posiadania/sprzedaży narkotyków/dopalaczy?

2018-03-08 22:16:59        dodał(a): mariola

Konkurs na Laleczkę Poleczkę

WOLONTARIAT PRZY PUBLICZNEJ SZKOLE PODSTAWOWEJ NR 7 W RADOMSKU
ZAPRASZA DO UDZIAŁU W KONKURSIE NA LALECZKĘ POLECZKĘ
W RAMACH OBCHODÓW 100 - LECIA
ODZYSKANIA PRZEZ POLSKĘ NIEPODLEGŁOŚCI,

a tym samym do wsparcia akcji charytatywnej na rzecz radomszczańskiej (niepełnosprawnej) malarki Justyny Ciupińskiej!

Regulamin  konkursu

2018-03-07 22:02:04        dodał(a): mariola        Autor: p. A. Gniłka

Zajęcia z robotyki

Dziś uczniowie klasy IVb, IVd oraz Vb mieli okazję uczestniczyć w bardzo ciekawych zajęciach z informatyki. Zaproszeni instruktorzy robotyki twojrobot.pl Radomsko przeprowadzili krótkie warsztaty z budowania i programowania robotów z klocków Lego Mindstroms EV3.

2018-03-06 22:57:51        dodał(a): mariola        Autor: p. M. Pokropska

Spotkania z rodzicami

Dyrektor PSP 7 informuje, że
w środę 7 marca br. odbędą się spotkania z rodzicami wg. następującego porządku:

godzina 17.00 - klasy 0 - 4 oraz klasy 3 gimnazjum,
godzina 18.00 - klasy 5 - 7 oraz 2 gimnazjum

2018-03-06 23:02:15        dodał(a): mariola

Szkolny Konkurs Wiedzy o UE’ 18

Kiedy obchodzimy Dzień Europy? W którym roku Polska złożyła oficjalny wniosek w sprawie przystąpienia do UE? Co jest graficznym znakiem Euro? Które państwa nie należą do tzw. “starej 15″? Która instytucja zatwierdza budżet UE?

2018-03-06 21:22:11        dodał(a): mariola

Projekt edukacyjny

1 marca 2018r. odbyło się  w naszej szkole podsumowanie projektu edukacyjnego realizowanego przez klasę IIa gimnazjum. Temat projektu brzmiał "Zdrowy talerz - jak odszyfrować etykietę - czy wiesz,co jesz?." W I semestrze tego roku szkolnego wykonywali zadania projektowe. W obecności dyrekcji i rodziców uczniowie zaprezentowali wyniki swojej pracy.

2018-03-05 21:16:03        dodał(a): mariola        Autor: p. M. Kurzyk

Solidarność. Podaj dalej! Drugi warsztat z analizy obrazu

Fotografia to… uchwycenie chwili, wspomnienie, opowiedziana historia, detal, coś miłego, pasja… i wiele, wiele innych skojarzeń. A czym są stereotypy? Kiedy mamy do czynienia z dyskryminacją? Czy solidarność = zawsze jedność?

Między innymi o tym, rozmawialiśmy podczas kolejnych warsztatów w ramach projektu “Solidarność. Podaj dalej”.

2018-03-04 11:28:57        dodał(a): mariola