PSP 7 RADOMSKO

1 procent
PSP 7 Radomsko im. Romualda Traugutta Przekaż 1%
Piórniki dla Afryki
Piórniki dla Afryki
2
PSP 7 Radomsko im. Romualda Traugutta Więcej informacji
1
Dobra edukacja to bilet do jakości życia! Więcej informacji

Przegląd Małych Form Teatralnych

W Miejskim Domu Kultury zakończył się dziś XVII Przegląd Małych Form Teatralnych. Komisja w składzie: Sławomir Kuligowski – przewodniczący, Karol Kossakowski i Dawid Wawryka postanowiła przyznać wyróżnienie grupie teatralnej z PSP7 w Radomsku w kategorii szkół podstawowych. Uczniowie wystąpili w przedstawieniu pt. "Kopciuszek naszych czasów". 

2018-03-22 21:56:48        dodał(a): mariola        Autor: p. K. Madalińska-Serwa

Test wiedzy "Bezpieczny Internet"

Co to jest stalking, cyberprzemoc, hejt, jakie strony pozwalają na bezpieczne logowanie...? ... - na te i inne pytania uczniowie udzielali odpowiedzi w piątek 16 marca podczas II edycji konkursu informatycznego sprawdzającego wiedzę na temat "Bezpiecznego Internetu", zorganizowananego z okazji Dnia Bezpiecznego Internetu.

2018-03-21 23:48:41        dodał(a): mariola        Autor: p. M. Pokropska

Dyskutujemy, krytykujemy, montujemy z Filmoteką Szkolną

Zuza Mazur, Igor Kęsy, Klaudia Andrzejczyk, Ola Drzewowska, Ewelina Lacek, Martyna Szewczyk, Nikola Cynka, w pierwszym tygodniu marca, wzięli udział w debacie i warsztatach krytyki filmowej w ramach XIII Dni Kina organizowanych przez I L.O. w Radomsku. 

2018-03-21 23:39:22        dodał(a): mariola

Szkolny Turniej w scrabble dla kl. VII i gimnazjalnych

05.03.2018 r. w naszej bibliotece szkolnej odbył się Szkolny Turniej w scrabble skierowany dla kl. VII i gimnazjalnych. Wzięło w nim udział  14 uczniów z kl. VII a, VII c, II c, II d, III a. Uczniowie rozegrali 4 rundy w scrabble.  Pojedynki wyłoniły następujących zwycięzców:

2018-03-21 23:24:18        dodał(a): mariola        Autor: p. M. Fimowicz-Bednarska

Szkolny Turniej w scrabble dla kl. IV-VI

09.03.2018 r. w naszej bibliotece szkolnej odbył się Szkolny Turniej w scrabble dla kl. IV-VI. Organizatorem była nasza biblioteka, świetlica szkolna oraz MOSiR. Sędzią zawodów był p. Artur Kwiatkowski. W turnieju wzięło udział 20 uczniów z kl. IV a, IV c, IV d, V a, VI b, VI c. Uczniowie rozegrali 3 rundy w scrabble.  Pojedynki wyłoniły następujących zwycięzców:

2018-03-21 23:24:18        dodał(a): mariola        Autor: p. M. Fimowicz-Bednarska

Solidarność. Podaj dalej! Piszemy kartki pocztowe

To był dla nas wyjątkowy dzień, z niekończącą się ilością wątków tolerancyjnych, antydyskryminacyjnych, otwartości na drugiego człowieka, poszanowania jego praw… To był także bardzo pracowity dzień, przez ponad trzy godziny tworzyliśmy kartki pocztowe, adresowane do wybranych osób w Polsce, ściśle odwołujące się do dziewięciu fotografii, dokładnie omówionych na wcześniejszych warsztatach z analizy obrazu. 

2018-03-21 22:18:44        dodał(a): mariola

Uczniowie z IIIB w ZSE-E

W poniedziałek, 19 marca w Zespole Szkól Elektryczno-Elektronicznych w Radomsku zorganizowano "Dzień bezpiecznego internetu", na który zaproszono uczniów z klasy III B Publicznej Szkoły Podstawowej nr 7 w Radomsku. Dzieci oglądały filmiki i wykonywały ćwiczenia, wszystko pod czujnym okiem wychowawczyni oraz nauczycieli z „elektryka”.

2018-03-21 22:18:44        dodał(a): mariola        Autor: p. M. Wiśniewska

Misterium Paschalne

W niedzielę 18 marca w naszej parafii odbyło się Misterium Paschalne. Była to refleksja nad znakiem krzyża i męką Jezusa. W  role wcielili się uczniowie klas V przygotowani przez p. M. Ćwiek oraz p. I. Traczyk. Występ uświetnił chór pod kierownictwem p. A. Grzywnej

2018-03-20 21:25:16        dodał(a): mariola        Autor: p. M. Ćwiek

IV Ogólnopolski Konkurs Recytatorski

Dnia 14 marca uczennice klas gimnazjalnych Natalia Wężyk (III C) i Kinga Mruklik (II B) wzięły udział w łódzkim półfinale  IV Ogólnopolskiego Konkursu Recytatorskiego "W kręgu poezji i prozy lagrowej więźniarek KL. Ravensbruck" pod honorowym patronatem Małżonki Prezydenta RP Agaty Kornhauser - Dudy, którego organizatorem jest Instytut Pamięci Narodowej. 

2018-03-20 21:09:16        dodał(a): mariola        Autor: p. K. Braszczyńska

Dzień Babci i Dziadka w I a

Z okazji wyjątkowego święta klasa I a zaprosiła babcie i dziadków na wspólną uroczystość. 23 stycznia do naszej szkoły przybyli zacni goście. Dzieci zaprezentowały wspaniałą inscenizację na cześć swoich ukochanych babć i dziadziusiów. W zabawnych wierszach i piosenkach ukryła się cała wdzięczność i miłość wnuków. Seniorzy ze wzruszeniem obserwowali popisy dzieci, które z radością prezentowały zdolności artystyczne. 

2018-03-20 15:00:13        dodał(a): mariola        Autor: p. J. Muszyńska


Kliknij tutaj jeśli akceptujesz informację o plikach cookie
Używamy plików cookies i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług, oraz ułatwienia korzystania ze strony. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia. Szczegóły znajdziesz w [Polityce prywatności].