PSP 7 Radomsko im. Romualda Traugutta Więcej informacji
Dobra edukacja to bilet do jakości życia! Więcej informacji
Rekrutacja #2
Otwieramy świat wiedzy dla Ciebie! Więcej informacji
Rekrutacja #3
Znamy potrzeby społeczne w edukacji! Więcej informacji

Spektakl teatralny pt. „Gałganiarz i Patyczek”

6 grudnia w mikołajki klasy 1 a i 1 b udały się do Częstochowy na spektakl teatralny pt. „Gałganiarz i Patyczek”. Po przedstawieniu dzieci spotkały się z Mikołajem i otrzymały prezenty.

2017-12-19 18:57:28        dodał(a): mariola        Autor: p. J. Muszyńska

„Śniadanie daje moc”

16 listopada w szkole zapanowała zdrowa atmosfera, a to za sprawą uczniów, którzy wzięli udział w akcji „Śniadanie daje moc”. Klasa 1 a przygotowała smaczne jogurty owocowe i sałatki. Wspólnie z sąsiednimi klasami uczniowie  poznawali zasady zdrowego żywienia.

2017-12-19 18:50:50        dodał(a): mariola        Autor: p. J. Muszyńska

Turniej siatkarski o Puchar Dyrektora PSP 7

Dnia 16.12.2017 odbył się turniej siatkarski "Młodziczki" rocznik 2003-2004 w hali sportowej w PSP 7 o Puchar Dyrektora Szkoły
PSP 7 Radosława Bartnika. Oprócz pucharu siatkarki zostały nagrodzone medalami złotymi, srebrnymi oraz brązowymi. Wyniki spotkań:
1. UKS Zduńska Wola - UMLKS Radomsko 1:2 (14-25, 25-21, 4-15)
2. UKS Zduńska Wola - MUKS Libero Pajęczno 0:2 (8-25, 13-25)
2017-12-17 13:13:28        dodał(a): mariola        Autor: p. S. Kruszewski

Święta Hildegarda z Bingen

2017-12-15 22:42:54        dodał(a): mariola        Autor: p. A. Prudło

Finał ogólnopolskiej akcji Szlachetna Paczka

W miniony weekend - 9 i 10 grudnia br.- odbył się w naszej szkole finał ogólnopolskiej akcji Szlachetna Paczka. W budynku PSP7 zorganizowano magazyn, pięknie udekorowany za sprawą pań: Beaty Janacz,  Julity Giec, Agnieszki Jędrzejczyk, Doroty Idzikowskiej, do którego darczyńcy przywozili paczki, a wolontariusze rozwozili je później do najbiedniejszych mieszkańców Radomska i okolic.

2017-12-14 23:24:40        dodał(a): mariola        Autor: p. A. Gniłka

"Mamy moc, aby pokonać przemoc"

W październiku i listopadzie 2017 roku realizowany był w naszej szkole projekt „MAMY MOC, ABY POKONAC PRZEMOC”. Organizowany on był przez Ministerstwo Rodziny, Pracy i Polityki Społecznej w ramach „Wspierania Jednostek Samorządu Terytorialnego w Tworzeniu Systemu Przeciwdziałania Przemocy w Rodzinie”, a realizowany przez Miejski Ośrodek Społeczny w Radomsku.

2017-12-12 21:59:28        dodał(a): mariola        Autor: p. E. Hanulak

Odwiedziny w krainie Mikołaja

5 grudnia uczniowie klasy III b i IV a wybrali się wspólnie do największego w Polsce parku rozrywki pod dachem, który znajduje się w Lutomiersku. W Ceramilandii czekały na nich wspaniałe zabawy, odwiedziny w krainie Mikołaja oraz udział w warsztatach ceramicznych. Poznały tam techniki wypalania gliny oraz wyrobu naczyń. Pod czujnym okiem pracownic Zakładów Ceramicznych ozdabiały figurkę mikołaja.

2017-12-08 06:46:44        dodał(a): mariola        Autor: p. M. Wiśniewska

Maraton pisania listów 2017

Po raz pierwszy Maraton został zorganizowany w Polsce w 2001 roku. Na pomysł akcji wpadli aktywiści i aktywistki warszawskiej grupy lokalnej Amnesty. W następnych latach akcja rozpowszechniała się na inne kraje. W 2015 r. setki tysięcy ludzi podjęły ponad 3,7 mln akcji w ponad 200 krajach i terytoriach na całym świecie. W Polsce napisaliśmy 270 235 listów! Zorganizowane zostały akcje w ponad 600 miejscach w całym kraju.

2017-12-07 21:44:16        dodał(a): mariola

Wąsy Marszałka Piłsudskiego

5 grudnia 2017 r. z okazji obchodów 150 rocznicy urodzin Józefa Piłsudskiego, Ci '"mali" i Ci "duzi" chłopcy włączyli się w akcję: Wąsy Marszałka. Dla poparcia tej idei, od rana po szkole "panowie" dumnie chodzili z wąsami.

Słynne wąsy Piłsudskiego:
Czy Wy wiecie, czy nie wiecie…

2017-12-06 22:00:47        dodał(a): mariola        Autor: p. K. Wolska

Zabawy andrzejkowe dla najmłodszych

2017-12-06 21:45:01        dodał(a): mariola        Autor: p. K. Madalińska-Serwa