PSP 7 Radomsko im. Romualda Traugutta Więcej informacji
Rekrutacja #2
Otwieramy świat wiedzy dla Ciebie! Więcej informacji

Przedłużenie zajęć zdalnych

Informuję Państwa, że MEN zdecydowało o kontynuowaniu nauki z wykorzystaniem metod i technik kształcenia na odległość do 26 czerwca.
Ponadto w dniach 12 (piątek po święcie Bożego Ciała),  16, 17 i 18 czerwca br. (egzamin ósmoklasisty) nie będą się odbywały zdalne lekcje.

Radosław Bartnik

2020-06-03 17:30:53        dodał(a): mariola

Kolorowego Dnia Dziecka

2020-05-31 20:55:39        dodał(a): mariola

Regulamin odbierania i wypożyczania książek, podręczników oraz innych materiałów bibliotecznych w bibliotece PSP 7 w Radomsku w dobie epidemii.

Zbliża się okres zwrotów książek i podręczników do biblioteki szkolnej.
Na czas trwającej epidemii COVID-19 w związku z zapobieganiem, przeciwdziałaniem i zwalczaniem koronawirusa wprowadzone zostają nowe zasady, do których przestrzegania zobowiązane są wszystkie osoby korzystające z biblioteki szkolnej.
Dyrekcja i nauczyciele bibliotekarze proszą Uczniów i Rodziców o zapoznanie się  z regulaminem odbierania i wypożyczania książek, podręczników oraz innych materiałów bibliotecznych.

2020-05-28 10:40:51        dodał(a): mariola

Najpiękniejszy Portret Mamy

Szkolny konkurs na Najpiękniejszy Portret Mamy został rozstrzygnięty!!!
Miło nam ogłosić zwycięzców:
I miejsce   - Michał Bogacz kl.IVa
II miejsce  - Lena Bedlechowicz kl.IIa
                 - Julia Majsy kl.IIIb
III miejsce  - Alan Koper kl.Ia .

2020-05-26 22:20:32        dodał(a): mariola        Autor: p. K. Cichuta

Konsultacje indywidualne nauczycieli PSP nr 7 w czasie częściowego odwieszenia zajęć od 25 maja 2020 roku

Konsultacje indywidualne nauczycieli PSP nr 7 od 25 maja 2020 roku

2020-05-21 17:22:13        dodał(a): mariola

Oferta edukacyjna Powiatu Radomszczańskiego

Ósmoklasistom (pilnie uczących się do egzaminu) i ich rodzicom (równie pilnie analizującym rankingi, oferty i poradniki) spieszymy z pomocą – w jednym miejscu zebraliśmy dla Was to, co najlepsze w edukacji w powiecie radomszczańskim

Oferta edukacyjna na rok szkolny 2020/2021

2020-05-06 15:22:32        dodał(a): mariola

Rozstrzygnięcie quizu z wiedzy o książce „Harry Potter i czara ognia”

W dniach 18- 30 kwietnia 2020 r. uczniowie kl. IV – VIII  mieli możliwość sprawdzenia swej znajomości  książki „Harry Potter i czara ognia”.  Zainteresowani quizem rozwiązali test wyboru zawierający 63 pytania.

Oto zwycięzcy quizu o przygodach Harrego Pottera:

Jakub Wędzonka  kl. V b

Marcel Patalan kl. V a

Mikołaj   Halszka  kl.   V C

Mikołaj Czajka   kl. VII b

Aleksandra Malej kl.  VIIIb

Serdecznie gratulujemy!!!
Zachęcamy również do wzięcia udziału w cotygodniowym w rozwiązywaniu zagadek „Z Harrym Potterem za pan brat”.
Nauczyciele bibliotekarze

2020-05-04 20:50:10        dodał(a): mariola        Autor: p. M. Fimowicz-Bednarska

Mikrofon w sieci

2020-05-01 18:04:37        dodał(a): mariola

Wiosna w "OGRODZIE 7 ZMYSŁÓW"

Nasza szkoła, dzięki konkursowi  pn. „Ekopracownia pod chmurką” organizowanemu przez Wojewódzki Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Łodzi, wzbogaciła się  prawie rok temu o  punkt dydaktyczny "Ogród siedmiu zmysłów".

W  kwietniu 2019 r. na plac przed szkołą wjechał ciężki sprzęt  i  jednocześnie z wymianą ogrodzenia, finansowanego przez Urząd Miasta, powstawał ogródek dydaktyczny.

2020-04-29 00:12:03        dodał(a): mariola        Autor: p. M. Szyda

„Z Harrym Potterem za pan brat”

Nauczyciele bibliotekarze zachęcają uczniów do wzięcia udziału w rozwiązywaniu zagadek o Harrym Potterze.

Co tydzień  w każdy poniedziałek w Librusie w ogłoszeniach przesłane będzie jedno zadanie do wykonania, na którego rozwiązanie czekamy  do piątku.  Odpowiedź na nie ukaże się z kolejnym zadaniem.

Rozwiązane zagadki zapisujemy w Librusie w wiadomościach i przesyłamy do nauczycieli bibliotekarzy p. Małgorzaty Fimowicz- Bednarskiej i p. Małgorzaty Szydy.
Dla wytrwałych, którym uda się rozwiązać zadania, na koniec roku szkolnego wystawimy punkty z zachowania za czytelnictwo.

Pozdrawiamy i życzymy dobrej zabawy w rozwiązywaniu zagadek.

Nauczyciele bibliotekarze

2020-04-28 09:32:10        dodał(a): mariola        Autor: p. Małgorzata Fimowicz- Bednarska