PSP 7 Radomsko im. Romualda Traugutta Więcej informacji
Dobra edukacja to bilet do jakości życia! Więcej informacji
Rekrutacja #2
Otwieramy świat wiedzy dla Ciebie! Więcej informacji

Międzyszkolny konkurs literacki pn. "Zaszczepmy się wiedzą o polskich odkrywcach szczepionek"

Dyrektor Publicznej Szkoły Podstawowej nr 7 w Radomsku zaprasza uczniów szkół ponadpodstawowych do udziału w międzyszkolnym konkursie literackim pn. "Zaszczepmy się wiedzą o polskich odkrywcach szczepionek" organizowanym w ramach I edycji ogólnopolskiego programu "Dzieci Kapitana Nemo". Szczegółowe informacje zawiera regulamin konkursu. Honorowy Patronat nad projektem objął Prezydent Miasta Radomska.

konkurs literacki dla klas VII-VIII

Zgody

Dyrektor Publicznej Szkoły Podstawowej nr 7 w Radomsku zaprasza uczniów klas IV- VI do udziału w międzyszkolnym konkursie plastycznym pn. "Zaszczepmy się wiedzą o polskich odkrywcach szczepionek" organizowanym w ramach I edycji ogólnopolskiego programu "Dzieci Kapitana Nemo". Szczegółowe informacje zawiera regulamin konkursu. Honorowy Patronat nad projektem objął Prezydent Miasta Radomska.

Zgody

Dyrektor Publicznej Szkoły Podstawowej nr 7 w Radomsku zaprasza uczniów klas VI- VIII do udziału w międzyszkolnej grze terenowej on- line pn. "Zaszczepmy się wiedzą o polskich odkrywcach szczepionek" organizowanej w ramach I edycji ogólnopolskiego programu "Dzieci Kapitana Nemo". Szczegółowe informacje zawiera regulamin gry. Honorowy Patronat nad projektem objął Prezydent Miasta Radomska.

2020-09-12 22:23:32        dodał(a): mariola        Autor: p. A. Gniłka

Spotkania z rodzicami

W dniach 21, 22, 23 września 2020 roku odbędą się spotkania wychowawców klas z rodzicami. Poniżej harmonogram spotkań. Ze względu na trwającą epidemię i Państwa bezpieczeństwo, bardzo proszę o zasłanianie ust i nosa maseczką oraz dezynfekcję rąk przy wejściu do szkoły.

Harmonogram spotkań

Radosław Bartnik

2020-09-11 21:35:10        dodał(a): mariola

Warunki ubezpieczenia

Ogólne warunki ubezpieczenia NNW  w roku szkolnym 2020/21.

2020-09-11 12:53:06        dodał(a): mariola

"Pajacyk"

Dziesięcioro uczniów Publicznej Szkoły Podstawowej nr 7 w Radomsku będzie w roku szkolnym 2020/2021 jeść za darmo obiady w ramach programu "Pajacyk". Opiekunowie szkolnego wolontariatu pozyskali na ten cel 6300 zł. "Pajacyk" to program, w ramach którego Polska Akcja Humanitarna od 1998 roku pomaga głodnym dzieciom. Pajacyk finansuje posiłki w szkołach i placówkach środowiskowych oraz zapewnia dostęp do żywności tam, gdzie jej nie ma – w regionach świata, gdzie panuje ubóstwo lub toczą się wojny i trwałe konflikty zbrojne.

2020-09-02 15:48:03        dodał(a): mariola

List Ministra Edukacji Narodowej z okazji rozpoczęcia nowego roku szkolnego.

List Ministra Edukacji Narodowej z okazji rozpoczęcia nowego roku szkolnego

2020-09-01 12:22:38        dodał(a): mariola

BEZPIECZNY POWRÓT DO SZKOŁY

Zasady funkcjonowania szkoły od 1 września 2020

2020-08-28 19:31:43        dodał(a): mariola

PRZYDZIAŁ SAL NA ROZPOCZĘCIE ROKU SZKOLNEGO

Z powodu pandemii nie będzie akademii inaugurującej rok szkolny.
Spotkania organizacyjne z wychowawcą w klasach II – VIII odbędą się w wyznaczonych poniżej salach lekcyjnych.
Prosimy o zakrywanie ust i nosa maseczkami.

2020-08-26 18:18:36        dodał(a): mariola

Wyprawka dla pierwszoklasisty - lista rzeczy niezbędnych

Wyprawka dla pierwszoklasisty

- lista rzeczy niezbędnych

2020-08-25 20:25:05        dodał(a): mariola

Informacja

Dyrektor Publicznej Szkoły Podstawowej Nr 7 w Radomsku informuje, że dnia  14 sierpnia 2020 r. szkoła nie pracuje w związku z odbiorem za dzień wolny przypadający 15 sierpnia.

2020-08-12 14:03:03        dodał(a): mariola

Komunikat dla ósmoklasisty

Dyrektor PSP nr 7 informuje, że logowanie do ogólnopolskiego systemu informatycznego ZIU (https://wyniki.edu.pl) w celu sprawdzenia wyników egzaminu ósmoklasisty będzie możliwe  od 31 lipca br. od godz.10:00.

Zaświadczenia o szczegółowych wynikach egzaminu ósmoklasisty będą wydawane uczniom w poniedziałek 3 sierpnia 2020 roku w oknie biblioteki szkolnej w godzinach od 8.30 do 14.00.

Elżbieta Jasiulewicz

2020-07-30 14:21:20        dodał(a): mariola