PSP 7 Radomsko im. Romualda Traugutta Więcej informacji
Rekrutacja #2
Otwieramy świat wiedzy dla Ciebie! Więcej informacji

Zdrowa Ja

Uczennice naszej szkoły rozpoczęły ostatnią czwartą fazę projektu Zdrowa Ja. W fazie tej oprócz oczywiście noszenia opasek skoncentrują się na kwestiach dotyczących przeciwdziałaniu zachowaniom ryzykownym tj. piciu alkoholu, paleniu papierosów czy zażywaniu narkotyków.

2018-06-17 19:31:38        dodał(a): mariola        Autor: p. Ł. Stępień

Klasa III b w Zespole Szkół Drzewnych

15 czerwca uczniowie klasy III b odwiedzili Zespół Szkół Drzewnych, gdzie starsi koledzy wraz z nauczycielami przybliżyli im pracę stolarza, fryzjera i cukiernika. Ponadto dzieci zobaczyły pokazy musztry i samoobrony w wykonaniu uczniów klasy mundurowej.

2018-06-17 19:21:58        dodał(a): mariola        Autor: p. M. Wiśniewska

Wyniki językowego konkursu powiatowego

W sobotę 16 czerwca podczas Festynu Rodzinnego w naszej szkole odbyło się podsumowanie powiatowego konkursu na filmik przedstawiający scenkę teatralną z wykorzystaniem dialogów z oryginalnego filmu anglojęzycznego, którego organizatorem było Koło Teatralne działające na terenie naszej szkoły od 2011 roku.  Jury konkursowe przyznało miejsca, a laureaci otrzymali nagrody rzeczowe oraz dyplomy.
2018-06-17 13:35:15        dodał(a): mariola        Autor: p. K. Madalińska - Serwa

Wakacje w schronisku

2018-06-15 07:34:14        dodał(a): mariola

Festyn Rodzinny

2018-06-07 17:09:07        dodał(a): mariola

Stypendium prezydenta

Szczegółowe informacje na stronie

2018-06-13 21:35:10        dodał(a): mariola

Spotkanie na Uniwersytecie Jagiellońskim

Jak funkcjonuje kampus Uniwersytetu Jagiellońskiego, szczególnie Instytut Spraw Publicznych, jak działa biblioteka uniwersytecka oraz Studenckie Koło Naukowe “Badacze Rozwoju”, o tym, mogliśmy przekonać się, korzystając z zaproszenia absolwentki naszej szkoły, “klubowiczki” Szkolnego Klubu Europejskiego “Młodzież dla Europy” - Izy Rybickiej, obecnie studentki Uniwersytetu Jagiellońskiego.

2018-06-14 23:11:19        dodał(a): mariola

W pogoni za smokiem wawelskim

Trzy dni na Jurze Krakowsko-Częstochowskiej, gra terenowa, poszukiwanie odpowiedzi, jakimi śladami podążał smok wawelski, chcąc dostać się na Wawel, jaki napis widnieje na tablicy na krakowskim rynku, nad datą, której suma cyfr = 13, druga i czwarta cyfra z daty jest najmniejszą trzecią liczbą trójki pitagorejskiej, a jednocześnie trzecią liczbą pierwszą…oczywiście debata oksfordzka z tezą: “Ziemniaki są lepsze niż makaron”, rozwiązywanie krzyżówek, gra w niecodzienne ‘papier-nożyce-kamień’, aby stać się tzw. ’superkurą’ i wiele, wiele innych…

2018-06-14 23:06:49        dodał(a): mariola

Głosowanie na maskotkę miejskich obchodów 100-lecia niepodległości w Radomsku

Zachęcamy do wzięcia udziału w głosowaniu, poprzez które zostanie wybrana maskotka Miejskich Obchodów Setnej Rocznicy Odzyskania przez Polskę Niepodległości. Głosowanie potrwa do 13 czerwca.
Laleczka z największą liczbą głosów zostanie wybrana na maskotkę Miejskich Obchodów Setnej Rocznicy Odzyskania przez Polskę Niepodległości.

GŁOSOWANIE

2018-06-06 16:20:32        dodał(a): mariola

Podsumowanie projektu kl. IIB

Dnia 6 czerwca 2018 roku odbyło się podsumowanie projektu pod tytułem "Radomsko i okolice na dwóch kółkach", zrealizowany przez klasę IIB. Na prezentacji pojawili się nauczyciele, rodzice oraz Pan Dyrektor Radosław Bartnik.
W czasie projektu zaprezentowano jak odpowiednio przygotować się do jazdy na rowerze, czyli jak się dobrze odżywiać lub jakie należy posiadać wyposażenie, aby pojazd był dopuszczony do ruchu drogowego. Zostało również pokazane jak bez żadnego problemu wykonywać naprawy w rowerze oraz poruszona była kwestia kolumn rowerowych i bezpieczeństwa na drodze.

2018-06-12 08:40:25        dodał(a): mariola