PSP 7 Radomsko im. Romualda Traugutta Więcej informacji
Rekrutacja #2
Otwieramy świat wiedzy dla Ciebie! Więcej informacji

V. Powiatowy Konkurs Wiedzy o UE pod patronatem Pani Joanny Skrzydlewskiej

Co oznacza skrót ERPO? Czy obecnie krajem kandydującym do wstąpienia w struktury UE jest Estonia? Jaką funkcję w strukturach UE pełni obecnie Antonio Tajani? Nazwa jakiego kraju UE pochodzi od łacińskiej nazwy miedzi?

To tylko nieliczne, z całej masy pytań, z jakimi zmagali się uczestnicy V Powiatowego Konkursu Wiedzy o UE “Zjednoczeni w różnorodności” pod patronatem Pani Joanny Skrzydlewskiej - członek zarządu województwa łódzkiego.

2018-03-15 18:38:18        dodał(a): mariola

Konkurs na sobowtóra św. Patryka patrona Irlandii

W piątek 16 marca zapraszamy do stoiska św. Patryka podczas przerw międzylekcyjnych. Zapewniamy zielone przekąski i soki, które otrzymają uczniowie za rozwiązanie quizu- całkowicie za darmo!
Ogłaszamy również konkurs na sobowtóra św. Patryka! Uczniowie, którzy przygotują przebranie wezmą udział w konkursie, otrzymają darmowy poczęstunek przy stoisku, a także będą mieli możliwość zdobycia punktów z zachowania zgodnych z wso.

2018-03-15 15:15:24        dodał(a): mariola        Autor: p. K. Madalińska-Serwa

Konkurs

W ramach Tygodnia Walki z Nałogami proponujemy Wam Konkurs Profilaktyczno - Językowy „Nałogom – STOP, dla zdrowia – START”
I. Konkurs przeznaczony jest dla uczniów klas II i III PG.
II. Uczniowie przygotowują (indywidualnie) ulotkę w języku niemieckim (format A3 lub A4) - technika dowolna.
III. Cel nadrzędny Konkursu - poszerzanie i pogłębianie znajomości języka niemieckiego.

2018-03-12 20:38:03        dodał(a): mariola        Autor: p. B. Łopusińska

Niepokonani Koszykarze z PSP 7

Koszykarze reprezentujący naszą szkołę nie zawiedli i zameldowali sie w mistrzostwach województwa Łódzkiego. Nasi uczniowie okazali się niepokonani w mistrzostwach miasta, powiatu i półfinałach województwa wygrywając wszystkie dziewięć spotkań. Teraz czekają ich mecze z najlepszymi drużynami z województwa. Trzymajcie kciuki.

2018-03-11 18:00:34        dodał(a): mariola        Autor: p. Ł. Cichuta

"Zdrowe Nietrudne"

"Zdrowe Nietrudne"  to III edycja ogólnopolskiego programu, do którego przystąpili uczniowie klasy III b wraz z rodzicami.
Zdrowe odżywianie jest łatwe jak dodawanie – wystarczy zsumować dobre chęci i odrobinę wiedzy.

2018-03-11 17:47:05        dodał(a): mariola        Autor: p. M. Wiśniewska

Happening. Dziękujemy kobietom za…?

Za to, że są…”, “za troskę”, “za wychowanie”, “za uśmiech”, “za wsparcie”, “za ich dobre słowo”…i za nieskończoną ilość powodów… Za to dziękujemy Kobietom. W związku z obchodzonym wczoraj Dniem Kobiet, postanowiliśmy zasypać mieszkanki Radomska duuużą dawką pozytywnych myśli.

2018-03-11 13:10:28        dodał(a): mariola

Fajne babeczki

W czwartek 8 marca podczas przerw międzylekcyjnych uczniowie naszej szkoły mieli możliwość wziecia udziału w quizie wiedzowym, w którym nagrodą były babeczki. Przy stoisku znajdowały się rownież karteczki z napisem "Fajne Babeczki", które przypinały sobie dziewczynki oraz nauczycielki. Obok stoiska znajdowała się także mini Fotobudka. Za tydzień zapraszamy do stoiska Św. PATRYKA ????☘????

2018-03-11 12:29:48        dodał(a): mariola        Autor: p. K. Madalińska-Serwa

8 marca w naszej szkole

Z okazji Międzynarodowego Dnia Kobiet, obchodzonego dn. 8 marca w naszej szkole odbyła się uroczysta akademia dedykowana wszystkim Paniom i dziewczynom.
Część artystyczną była pełna humoru, groteski i zabawnych skeczy. Montaż słowno-muzyczny wywołał wiele uśmiechu i radości na twarzach całej naszej społeczności szkolnej.

2018-03-09 21:03:59        dodał(a): mariola        Autor: p. A. Prudło

Czym są narkotyki i dopalacze?

Czym są narkotyki i dopalacze? Jak wyglądają, jak je rozpoznać/rozróżnić? Jakie są rodzaje dopalaczy/narkotyków? Jakie działania podejmują osoby chcące sprzedać dzieciom i młodzieży narkotyki/dopalacze? Jak bardzo szkodzą zdrowiu? Jakie są konsekwencje prawne posiadania/sprzedaży narkotyków/dopalaczy?

2018-03-08 22:16:59        dodał(a): mariola

Konkurs na Laleczkę Poleczkę

WOLONTARIAT PRZY PUBLICZNEJ SZKOLE PODSTAWOWEJ NR 7 W RADOMSKU
ZAPRASZA DO UDZIAŁU W KONKURSIE NA LALECZKĘ POLECZKĘ
W RAMACH OBCHODÓW 100 - LECIA
ODZYSKANIA PRZEZ POLSKĘ NIEPODLEGŁOŚCI,

a tym samym do wsparcia akcji charytatywnej na rzecz radomszczańskiej (niepełnosprawnej) malarki Justyny Ciupińskiej!

Regulamin  konkursu

2018-03-07 22:02:04        dodał(a): mariola        Autor: p. A. Gniłka